HARMONOGRAM     DNIA     31 MAJA 2014r.

 

9:00 - Spotkanie z wychowawcami

9:10 - Apel (złożenie kwiatów pod tablicą patrona szkoły)

9:20 - Rozpoczęcie pokazów i zajęć w salach

9:20-9:40

·         Wystawa z „Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa I)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa II)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa III)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa IV)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa V)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa VI)

9:40 – 10:00

·         Wystawa z „ Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa II)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa III)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa IV)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa V)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa VI)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa I)

10:00 – 10:20

·         Wystawa z „ Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa III)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa IV)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa V)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa VI)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa I)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa II)

10:20 – 10:40

·         Wystawa z „ Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa IV)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa V)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa VI)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa I)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa II)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa III)

10:40 – 11:00

·         Wystawa z „ Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa V)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa VI)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa I)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa II)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa III)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa IV)

11:00 – 11:20

·         Wystawa z „ Z przeszłością w przyszłość” ; Quiz o Polsce, Europie i Świecie s. 1 ( klasa VI)

·         „Aniołek na szczęście” – zajęcia plastyczne s.2 (klasa I)

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa II)

·         „Targ - zamień się ze mną zabawką-książką” s.4 (klasa III)

·         Malowanie twarzy s. 5 (klasa IV)

·         Prezentacja multimedialna s. 7 (klasa V)

11:20- 11:40 – Poczęstunek klas I-VI

11:40 – 12:30 - Zawody sportowe

·         11:40 – 12:00 klasy I-III ( starsze dzieci kibicują)

·         12:10 – 12:30 Klasy IV-VI (młodsze dzieci kibicują)

12:30-13:00 - Pokaz karate

 

Oddział Przedszkolny I i II

 

9:00 - Spotkanie z wychowawcami

9:10 - Apel (złożenie kwiatów pod tablicą patrona szkoły)

9:20 – 9:40 – Zwiedzanie wystawy w bibliotece ( czytanie bajek)

9:40 – 10:00 – Śniadanie

10:00 – 11:00 – „Biedroneczki na szczęście” – masa solna, kąciki artystyczne s. 10

11:00 – 11:20 – Poczęstunek

11:20 – 11:40

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (klasa „0”)

·         Malowanie twarzy – oddział przedszkolny s.10

11:40 – 12:00

·         „Koktajle owocowe” – pokaz barmański s.3 (oddział przedszkolny)

·         Malowanie twarzy – klasa „0” s.9

12: 00- 12:30 - Bal przedszkolaka s. 9 ( oddział przedszkolny i oddział  „0”)

12:30-13:00 - Pokaz karate

13:00 – Występ szkolnego chóru

 

 

Gości zapraszamy na godzinę 10:30