REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. W. WITOSA W BIERKOWIE

UWAGA!

·        Punkt Przedszkolny (dzieci 3 i 4  - letnie)  pracuje bez zmian.

·        Świetlica dla chętnych dzieci – czynna jak zawsze.

 

PONIEDZIAŁEK 4 marca 2013

 

7:30- 8:00 dyżur: p. M.Wierzchnicki

Godzina

Klasy 0-III

Klasy IV-VI

 8:00-   8:15

Lekcja wychowawcza

Sprawdzenie obecności, zasady zachowania bezpieczeństwa w szkole i podczas przejścia do kościoła.

 8:15-   8:25

 

 

 

APEL

 -spotkanie z Księdzem Proboszczem oraz z Księdzem Rekolekcjonistą, informacje organizacyjne.                                                                                                       

 8:25-   8:30

h.górny- p.M.Wierzchnicki       Przerwa na przejście do kościoła i inne zajęcia.

h.dolny- p.K.Włoch-Czapiewska

szatnia- p.G.Klich

 8:30-   9:30

Nauka rekolekcyjna w kościele.

-spowiedź dla kl. III

-nauka śpiewu dla kl 0-III

                 (wychowawcy klas 0-III)

 

Klasa IV- V

Film

„Oskar i Pani Róża”

pD.Bugajska  pK.Leończyk

 p.M.Wierzchnicki       

Klasa  VI   

Zajęcia na sali gimnastycznej

p.G. Klich

   p.P.Olszewska                  

 9:30-   9:40

h.górny- p.W. Czapiewska-Włoch            Przerwa na przejście z kościoła na inne zajęcia.

h.dolny- p.P.Olszewska

szatnia- p.A.Jasińska

 9:40- 10:20

 

 Film; „Marcelino chleb i wino.”

 

(wychowawcy klas 0-III)

Nauka rekolekcyjna w kościele.

Dla kl. IV- VI

(wych.- D.Bugajska P.Olszewska, K.Leończyk)      

10:20-10:30

 

h.górny- p.I.Sikorska             Przerwa- obiad.

h.dolny- p.K.Włoch-Czapiewska

szatnia- p.A. Wierzchnicka

10:30-11:15

 

10:30 -Odwozy kl. 0- III

 

(wychowawcy klas 0-III)

Klasa IV- V

Film

„Oskar i Pani Róża”

(Cd)

Klasa  VI   

Matematyka na wesoło

p. D. Bugajska

11:15-11:30

p.K.Włoch-Czapiewska                                            Odwozy kl. IV- VI- p.O.Olszewska

p.M.Wierzchnicki                                        

p.I.Sikorska

 

 

 

 

WTOREK 5 marca 2013

 

7:30- 8:00 dyżur - L.Sikorska

8:00-   8:15

Lekcja wychowawcza

Sprawdzenie obecności, zasady zachowania bezpieczeństwa w szkole i podczas przejścia do kościoła (wych. klas)

8:15-   8:25

 

 

APEL

informacje organizacyjne.

8:25-   8:30

h.górny- p.L.Sikorska                 Przerwa na przejście do kościoła i inne zajęcia

h.dolny- p.E.Formela

szatnia- p.D.Bugajska

8:30-   9:30

Nauka rekolekcyjna w kościele

 

(wychowawcy klas 0-III)

 

Klasa  IV- V   

Zajęcia na sali gimnastycznej

p.G.Klich

i wychowawcy klas                     

Klasa VI

Film: „Święta Rita”

p.P.Olszewska

p.M.Kobylarz

9:30-   9:40

h.górny- p.D.Szczutkowska                 Przerwa na przejście do kościoła i inne zajęcia

h.dolny- p.K.Leończyk

szatnia- p.A.Jasińska

9:40- 10:20

 

Zajęcia plastyczne:

„Mój Anioł Stróż”

 

(wychowawcy klas 0-III)

 

Nauka rekolekcyjna w kościele

(spowiedź)

I. Sikorska

(wych.- D.Bugajska P.Olszewska, K.Leończyk

10:20-10:30

 

h.górny- p.M.Kobylarz                 Przerwa- obiad             

h.dolny- p.W.Kolak-Jańska

szatnia- p.K. Czapiewska-Włoch

10:30-11:15

 

10:30 - Odwozy kl 0- III

 

(wychowawcy klas 0-III)

Klasa  IV- V   

Nauka śpiewu

I. Sikorska

D.Bugajska K.Leończyk

Klasa VI

Film: „Święta Rita”

Cz. II

P.Olszewska

11:15-11:30

p.D.Bugajska                                             Odwozy kl. IV- VI- p.O.Olszewska

p.M.Wierzchnicki                                        

p.I.Sikorska

 

 

 

 

ŚRODA 6 marca 2013

7:30- 8:00 dyżur- p. A. Jasińska

 

8:00- 8:15

 

 

Lekcja wychowawcza

Sprawdzenie obecności, zasady zachowania bezpieczeństwa w szkole i podczas przejścia do kościoła (wych. klas)

8.15:8:30

 

h.górny- p.L.Sikorska                 Przerwa na przejście do kościoła i inne zajęcia

h.dolny- p.E.Formela

szatnia- p.D.Bugajska

 

8:30- 9:30

MSZA ŚW.

(wych. klas)

 

Zakończenie rekolekcji i pożegnanie Księdza Rekolekcjonisty

9:30- 9:35

 

h.górny- p.K.Włoch-Czapiewska                Przerwa

h.dolny- p.D.Szczutkowska

szatnia- p.W.Kolak-Jańska

 

9:35- 10:15

MECZ PIŁKI RĘCZNEJ z Księdzem Proboszczem i Ojcem Leszkiem

Wychowawcy klas i inni nauczyciele.

 

 

10:15-10:25

Przerwa- obiad.

h.górny- p.L.Sikorska

h.dolny- p.E.Formela

szatnia- p.D.Bugajska

 

10:25/45

Odwozy klas 0-VI

h.górny- p.K.Włoch-Czapiewska               

h.dolny- p.P.olszewska

szatnia- p.W.Kolak-Jańska

 

 

Opracowali: Ksiądz Proboszcz Władysław Kitajgrodzki

            Nauczycielka religii Irena Sikorska
 Rekolekcje prowadzi:
Ojciec Leszek