Wigilijne spotkanie w klasie 7b
Wspaniałe, cudowne, kolędowe i radosne. Mikołaj zagościł i bogato nas obdarował. Potrawy wigilijne nas zachwyciły i barszcz smakował jak nigdy😍
Życzymy Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 🎄🎄🎄











