W ramach lekcji przyrody uczniowie klasy IV a uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach, które odbyły się w Pasiece ,, Wędrowna Barć”w Krzemienicy. Głównym celem tej wyjątkowej, interdyscyplinarnej lekcji było uświadomienie dzieciom kluczowej roli, jaką pszczoły odgrywają w ekosystemie oraz kształtowanie od najmłodszych lat postaw proekologicznych i szacunku do otaczającej przyrody. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyła się obserwacja pszczół w szklanym ulu i możliwość degustacji miodu.




















