Dzień Świętego Walentego

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 14 lutego, 2018

Qr kody i ozoboty!

Staramy się, by nasi uczniowie codziennie odkrywali nowe rzeczy. Wspaniałą okazją do nauki j. angielskiego za pomocą QR kodów i ozobotów okazały się lekcje walentynkowe. Uczniowie za pomocą czytnika Qr Reader skanowali kody ukryte w sali językowej i odczytywali nowe angielskie słówka, które później przydały się w walentynkowej krzyżówce. Siódmoklasiści zmierzyli się też z zadaniami do filmu o historii Walentynek. Ozobotami zachwyciły się natomiast dzieci z klas młodszych, które uczyły się nie tylko nowych piosenek i zwrotów w j.angielskim, ale też przygotowały serduszkowe trasy dla robotów. To były ciekawe lekcje j. angielskiego z elementami kodowania.

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. K. Włoch-Czapiewska

Data: 19 lutego, 2017

Walentynki organizowane przez Samorząd

Każda okazja jest dobra, żeby składać sobie życzenia, być dla siebie miłym. Dnia 14 lutego z okazji Walentynek uczniowie naszej szkoły mogli przekazać swoje kartki z życzeniami dla kogoś kogo lubią,
wrzucając je do specjalnie przygotowanej skrzynki walentynkowej. Przedstawicielki Samorządu Szkolnego chętnie przekazały kartki adresatom. Uczniowie byli mile zaskoczenie otrzymując takie życzenia.

Organizacja i komentarz
współprowadząca Samorząd Szkolny
p. D. Szczutkowska

Data: 15 lutego, 2017

Walentynki w klasie I

Walentynki, to szczególny dzień – nie tylko dla dorosłych. Od samego rana w szkole i w klasie I była miła i radosna atmosfera. Serduszka zagościły na dobre. Uczniowie obdarowywali się słodkimi łakociami. Z tej też okazji pierwszaki wykonały walentynkowe niespodzianki dla najbliższych.

Komentarz
wychowawczyni kl. I
p. E. Formela