Dzień Taty

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 29 maja, 2017

Dzień Mamy i Taty w kl.”O”

W dniu 23.05. obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Mamy i Taty z tej okazji przygotowaliśmy dla rodziców występ. Zatańczyliśmy, zaśpiewaliśmy i recytowaliśmy wiersze, a także wręczyliśmy piękne upominki dla rodziców – samodzielnie wykonane świeczniki ozdobione serduszkiem z ziarenek kawy. Po życzeniach i całusach wspólni usiedliśmy przy słodkim poczęstunku.

Komentarz
p. P. Wojciechowska-Szmajda

Data: 30 maja, 2016

Dzień Mamy i Dzień Taty w Punkcie Przedszkolnym

25 maja br. w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy oraz zbliżający się Dzień Taty. W tym dniu dzieci  zaprosiły swoich Rodziców do przedszkola, gdzie czekało na nich wiele niespodzianek. Dla gości zaśpiewał pan Tadeusz Picz piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”, a następnie dzieci zatańczyły krakowiaka. Recytowały również wiersze i śpiewały piosenki, a na koniec wręczyły Rodzicom przygotowane wcześniej upominki. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie zrobione laurki, a tatom medale-SUPER TATA. Jak widać mamy w naszym przedszkolu małe wielkie talenty-recytatorskie, wokalne i taneczne, a występy naszych pociech mocno chwyciły nas za serca i na długo pozostaną w naszej pamięci! Rodzice byli bardzo wzruszeni, a dzieci szczęśliwe, że mają tak cudownych Rodziców.

Przygotowanie uroczystości i komentarz:
p. I. Sikorska
p. M. Kobylarz

Data: 30 maja, 2016

Uroczystość Dnia Mamy i Dnia Taty w „Zerówce”

Uroczystość Dnia Mamy i Dnia Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje i duma z dzieci. Na tę okoliczność dzieci z oddziału „0”  przygotowały dla rodziców piosenki i wiersze w wykonanie których włożyły całe serce. Po zakończeniu części oficjalnej,  Mamy i Tatusiowie zostali zaproszeni na zdrowy, owocowy poczęstunek.

Przygotowanie uroczystości i komentarz
p. K. Walicha