Dzień Kredki

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 listopada, 2017

Dzień Kredki – 2017 r.

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie. Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namawiają wszystko to, co chcę. Namalują domek i na płocie kota i wesołe słonko…
22 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kredki. Dzieci swoje pierwsze prace wykonują właśnie kredką. Kredka towarzyszy im przez długie lata: w domu, przedszkolu, szkole… Za jej pomocą mogą wyrazić to co myślą, czują i o czym marzą. Rysowanie i kolorowanie rozwija wyobraźnię, a także relaksuje. W tym dniu kredki poszły w ruch, kolorowaliśmy na lekcjach i na przerwach.

Komentarz
opiekunka Samorządu Szkolnego
p. P.  Wesołowska-Szmajda

Data: 27 listopada, 2016

Dzień Kredki

W każdym szkolnym piórniku znajdują się kolorowe kredki. Dzięki nim świat jest kolorowy. Od przedszkola dzieci wykonują nimi piękne prace plastyczne. Nie każdy jednak wie, że 22 listopada KREDKA ma swoje Święto. Dlatego też, uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić ten dzień rysując w każdej wolnej chwili – na przerwach, w świetlicy czy w ramach relaksu podczas zajęć. Prace były bardzo ciekawe i barwne. To była świetna, kreatywna zabawa.

Komentarz
p. D. Szczutkowska