Dzień Dziadka

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 14 lutego, 2018

Ogólnopolski projekt edukacyjny w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole zakwalifikowało się do  udziału w  Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Krecik poznaje Polskę”. Zainteresowanie tą akcją edukacyjną  było ogromne. Chęć udziału w projekcie wyraziło blisko 3000 osób z całej Polski, formularz zgłoszeniowy wysłało 1000 przedszkoli. Ostatecznie do udziału w projekcie wybrano 300 placówek. Krecik  podróżuje z bagażem, w którym znajdują się liczne niespodzianki przydatne przy przeprowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Jest to m.in. mapa, pamiętnik podróży, do którego Krecik zbiera pamiątkowe wpisy. Są również kolorowanki, prezenty i wiele innych niespodzianek. Do naszego przedszkola „walizka” z bohaterem bajek przybyła z lekkim opóźnieniem. Mimo to, Krecik zdążył poznać wszystkich przedszkolaków, wziąć udział w obchodach Dnia Babci i Dziadka oraz balu karnawałowym. Dla naszego gościa przygotowaliśmy  prezenty. Pluszaki wykonały piękną podobiznę Krecika, Biedronki obdarowały nowego przyjaciela pamiątkowym mydełkiem i laurką. Życzymy Krecikowi bezpiecznej podróży!

Komentarz
p. K. Walicha

Data: 27 stycznia, 2018

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzieci z Punktu Przedszkolnego i klasy „O” gościły swoje Prababcie, Babcie, Pradziadków i Dziadków. To było piękne Święto – pełne radości, uśmiechów i wzruszeń. Były wiersze, piosenki i tańce. Mili goście zwiedzili nowe skrzydło szkoły. Usłyszeliśmy wiele komplementów! Następnie dzieci przekazały swoim kochanym Babciom i Dziadkom piękne, własnoręcznie wykonane prezenty.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO, DUŻO ZDROWIA!

Przygotowanie i prowadzenie uroczystości:
p. M. Chojnacka
p. K. Walicha

Data: 2 czerwca, 2017

Dzieciom – najserdeczniejsze życzenia!

To był wspaniały dzień – pełen radości i niespodzianek. Dzień Dziecka w szkole rozpoczęliśmy uroczystym apelem. Pani Dyrektor wszystkim przedszkolakom i uczniom złożyła najserdeczniejsze życzenia , a następnie każdej klasie przekazała miły upominek. Był też kosz pelen słodkości podarowany przez Radę Rodziców oraz życzenia przekazane przez Panią Magdalenę Meiborg. Dziękujemy! Wychowawczynie klas przygotowały swoim uczniom wiele miłych niespodzianek – były wycieczki, gry i zabawy oraz zajęcia sportowe. W szkole cały dzień rozbrzmiewała muzyka. Był to bardzo przyjemny, świąteczny dzień.