Sukcesy i osiągnięcia roku szkol. 2014/2015

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 14 czerwca, 2015

Sukces na I Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków

Dnia 13.06.2015r. uczniowie z kl. „O” wzięli udział w I Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków
zorganizowanej przez Przedszkole Gminne ,,Bajka”w Jezierzycach. Drużyny walczyły o Puchar Przechodni Wójta Gminy Słupsk. Spartakiada była okazją do wspólnej aktywnej zabawy, a zarazem promocją zdrowego i aktywnego sposobu życia. Dzieci miały okazję sprawdzić się w konkurencjach i zabawach sprawnościowych, a ich zmagania śledziła z trybun widownia, która bardzo dopingowała małych sportowców. Po wykonaniu wszystkich konkurencji sportowych przedszkolaki udały się na zdrowy poczęstunek. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce . Na zakończenie spotkania wszystkim dzieciom wręczono medale. Zwycięscy otrzymali puchary a przedstawiciele drużyn stanęli na podium. Składam serdeczne gratulacje moim uczniom za tak wspaniały sukces.

Kamila Michalak

Data: 24 maja, 2015

Język angielski na poziomie wojewódzkim!

W ostatnim tygodniu nasi uczniowie odebrali nagrody w dwóch konkursach wojewódzkich z j.angielskiego. W środę 20 maja w Gimnazjum nr 3 w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Uczennica naszej szkoły- Alicja Gruszewska (kl.VI) odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie na Komiks w Języku Angielskim pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia. Natomiast Wieto Meiborg (kl.V) odebrał nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie na opowiadanie w języku angielskim „Once upon a time…”. Gratulujemy!!!

Przygotowanie uczniów i komentarz
p. K. Włoch-Czapiewska

Data: 21 maja, 2015

Kamil wśród nagrodzonych

Miło nam poinformować, że uczeń kl. VI Kamil Hasse znalazł się wśród nagrodzonych w „Kangurze-2015”  – regionu słupskiego. GRATULUJEMY!

Przygotowanie ucznia
p. D. Bugajska

kamil-kangurHaase