Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Bierkowie » Forum Edukacji Regionalnej
Ostatnia aktualizacja strony dnia 08.07.2018 roku.

Forum Edukacji Regionalnej

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 16 czerwca, 2016

Na Forum Edukacji Regionalnej

W tym roku, na Forum Edukacji Regionalnej, które odbyło się w Słupsku uczniów naszej szkoły reprezentował Jakub Gruszewski z kl. II. Kuba recytował wiersz poety z naszego regionu.

Data: 30 maja, 2012

VIII Forum

Tego dnia odbyło się w Słupsku VIII Pomorskie Forum Edukacji Regionalnej –Kulturowe pejzaże Pomorza. Podobnie jak w roku ubiegłym na Forum została zaproszona nasza szkoła. Wcześniej uczniowie i rodzice tworzyli kwiaty-krepinki. Przygotowane bukiety gościom Forum wręczali uczniowie, rodzeństwo – Adrian i Konrad Koperkiewicz. Z ramienia nauczycieli szkołę reprezentowała p. K. Leończyk.

Data: 3 czerwca, 2011

VII Słupskie Forum Edukacji Regionalnej   

W ramach VII SŁUPSKIEGO FORUM EDUKACJI REGIONALNEJ pt: „Wielokulturowe Pomorze – Wielokulturowy Słupsk. Jeden dom, wiele narodów”, które odbyło się w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku oraz w Zagrodzie Muzealnej w Swołowie wystąpiła delegacja naszej szkoły w osobach: dyrektor – p. Grażyna Rożnowska i nauczyciel przyrody – p. Katarzyna Leończyk oraz uczeń kl. IV – Ignacy Michalik – recytator. Zebranym gościom przedstawiona została prezentacja multimedialna pt.: Z przeszłością w przyszłość – Kraina w Kratę – moją Małą Ojczyzną. Realizacja edukacji regionalnej w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie”. W ramach współpracy z naszą szkołą – w drugiej części Forum wystąpił zespół „Bierkowianki”.

W holu wejściowym Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku wyeksponowano model zagrody o zabudowie szachulcowej wykonany przez uczniów naszej szkoły.
 

 

Oto niektóre slajdy  prezentacji:

i zdjęcia prelegentów: