Ciekawe spotkania

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 22 września, 2018

Z policjantami bezpiecznie!

Dzisiaj drugoklasistów odwiedzili panowie policjanci. Podczas spotkania, dzieci poznały podstawowe i najważniejsze zasady poruszania się na drodze. Miały również możliwość zadania pytań, na które chciały poznać odpowiedź.
Prowadzenie zajęć: p. Agnieszka Domina- Jasińska
Komentarz: Joanna Buczyńska

Data: 4 września, 2018

Gminne Święto Plonów

1 września 2018 roku w Swołowie odbyło się Gminne Święto Plonów. Jest to święto dziękczynienia za plony, radość z owoców Ziemi, pracy rąk ludzkich stwarzające możliwość okazania szacunku dla tradycji i chleba. Tradycyjne Święto Plonów jest okazją do wyrażenia wdzięczności za ciężką pracę rolników. Przedstawiciele społeczności naszej szkoły wraz z Dyrektorem szkoły Panem Krzysztofem Plebankiem i nauczycielami uczestniczyli w tym pięknym święcie. Uroczystość odbyła się na terenie Muzeum Kultury Ludowej w Swołowie.

Komentarz: Katarzyna Leończyk

 

 

 

 

 

Data: 25 czerwca, 2018

,,Bezpieczeństwo przede wszystkim”

,,Bezpieczeństwo przede wszystkim” to hasło , które zna każdy uczeń naszej szkoły. Podczas dzisiejszego apelu zaproszeni przedstawiciele Komendy Policji w Słupsku przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie klasy 5 odebrali podczas apelu karty rowerowe. To duże przeżycie, zwłaszcza że wręczali je zaproszeni policjanci życząc uczniom szerokiej drogi.

Organizacja i komentarz
pedagog p. K. Leończyk