🍁Święto Dyni w naszej świetlicy! Świetliczaki świętowały Dzień Dyni w bardzo twórczy sposób ! Z plasteliny ,kolorowego papieru i wycinanek powstały […]
Miło nam poinformować, że w ramach Projektu Ekologicznego ,,Graj z nami w zielone” udało się zamontować monitoring na bocianim gnieździe koło szkoły. […]