PODZIĘKOWANIA ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE 🫶🇩🇪
Dzisiaj spotkaliśmy się na apelu, na którym wręczyliśmy słodziutkie upominki i dyplomy uczniom, którzy wykonali piękne kalendarze adwentowe.
Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się Waszym zainteresowaniem, zaangażowaniem i chęcią współpracy. Podziwiamy Wasze talenty, pomysłowość i pracowitość. Dzięki temu nasza szkoła wyróżnia się wystrojem w okresie przedświątecznym.
Jesteśmy przekonani, że za rok spotkamy się ponownie w jeszcze szerszym gronie.❤️❤️❤️
















