Ostatnio w kl.III

Święto Pluszowego Misia

Pluszowe misie bardzo lubią swoje święto. W tym dniu wspomina się wszystkie misie z bajek, baśni czy filmów rysunkowych. Dzieci przynoszą swoje ulubione maskotki, wykonują ich portrety lub same szyją z różnych materiałów. Takie własnoręcznie wykonane zabawki są potem najwierniejszymi towarzyszami zabaw. Uczniowie z klasy III starali się wykonać takie właśnie prace według własnego pomysłu.


Andrzejkowe wróżby

Dzieci z klasy III nie mogły się doczekać andrzejkowych wróżb. Tym razem uczniowie sami przygotowali wróżby. Chcieli dowiedzieć się, co ciekawego je czeka w najbliższym roku? Każdą wróżbę przyjmowały ze śmiechem i radością. Niech się spełnią tylko te najlepsze.

Witaj Mikołaju!

Przychodzi czas, kiedy 6 grudnia wszyscy czekają na św. Mikołaja. Dzieci z klasy III bardzo chętnie obdarowują się prezentami z tej okazji. Pomocnicy Mikołaja z wielką ochotą przekazywali przygotowane niespodzianki . Było widać uśmiech na twarzach dzieci. Teraz będą czekać na niespodzianki pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Życzymy im cierpliwości.

Komentarze
p. D Szczutkowska