W minionym tygodniu w naszym przedszkolnym podwórku powstał nasz własny ogródek warzywny. Dzieci posadziły i zasiały przeróżne zioła i przyprawy oraz warzywa, takie jak rzodkiew sałata i pomidor, które wkrótce urozmaicą nasze potrawy na stole. Będziemy pielęgnować, pielić i podlewać abyśmy mogli jak najszybciej ich skosztować. Z własnego ogródka na pewno będą smakować wyśmienicie!

















