OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 

  1. Koło informatyczne – opiekun P. Ceranowski

            PONIEDZIAŁEK kl. IV-VIII g. 15.20 – 16.05

  1. Koło historyczne – opiekun M.Wierzchnicki –> KOŁO HISTORYCZNE

            ŚRODA kl. IV-VIII g. 14.30 – 15.15

  1. Koło szachowe – opiekun M. Wierzchnicki –> KOŁO SZACHOWE

            CZWARTEK kl. I-III g. 12.40 – 13.25

  1. Koło muzyczne – opiekun D. Duraj

            WTOREK kl. IV-VIII g. 14.30 – 15.15

  1. Koło plastyczne – opiekun L.Sikorska

            WTOREK kl. IV-VI, VIIb g. 14.30 – 15.15

  1. Koło żywej mowy – opiekun I. Sikorska

WTOREK kl. g. 12.40 – 13.25

  1. Koło teatralne – opiekun A. Muller

            ŚRODA kl. I-VIII g. 13.40 – 15.15

  1. Koło matematyczne kl. IV – opiekun I. Kowalczyk

            ŚRODA kl. IV g. 13.40 – 14.25

  1. Koło matematyczne kl. V/VI – opiekun D. Bugajska

            CZWARTEK kl. VI g. 14.30 – 15.15

  1. SKS kl. I-III – opiekun G. Klin –> SKS

            CZWARTEK kl. I-III g. 13.40 – 14.25

  1. SKS kl. IV-VI – opiekun G. Klin –> SKS

            ŚRODA kl. IV-VI g. 13.40 – 14.25

  1. SKS kl. VII-VIII – opiekun G. Klin –> SKS

            ŚRODA kl. VII-VIII g. 14.30 – 15.15

 13.Przyjazna matematyka  – opiekun D. Bugajska

            ŚRODA kl. VIIa g. 14.30 – 15.15

            CZWARTEK kl. VIIb g. 13.40 – 14.25

  1. Zajęcia kreatywne:

   Klasa I – opiekun D. Szczutkowska

            CZWARTEK g. 11.40 – 12.25

   Klasa II – opiekun A. Domina-Jasińska

            WTOREK g. 11.40 – 12.25

   Klasa III a – opiekun A. Buczyńska

            WTOREK g. 11.40 – 12.25

   Klasa III b – opiekun P. Wesołowska-Szmajda

            WTOREK g. 11.40 – 12.25

 

 

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

  1. J. polski – opiekun P. Olszewska

            PIĄTEK g. 13.40 – 14.25

  1. Matematyka – opiekun D. Bugajska

            ŚRODA g. 13.40 – 14.25

  1. J. angielski – opiekun K. Włoch-Czapiewska

            WTOREK g. 11.40 – 12.25

 

INNOWACJE PEDAGOGICZNE

Koło taneczne – opiekun M. Grajewski

CZWARTEK kl. O-I g. 12.40 – 13.25

CZWARTEK kl. II-III g. 13.40 – 14.25

PONIEDZIAŁEK kl. V-VIII g. 17.00 – 18.30

ABC Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej kl. I-III – opiekun E. Formela –> ABC MAŁEGO STRAŻAKA  

PONIEDZIAŁEK kl. II-III g. 13.40 – 14.25

Wychowanie komunikacyjne kl. V – opiekun L. Sikorska

 PONIEDZIAŁEK kl. IV-VIII g. 15.20 – 16.05

Roboenglish kl. IIIa, IIIb – opiekun K. Włoch-Czapiewska

WTOREK kl. IIIa g. 10.40 – 11.25

ŚRODA kl. IIIb g. 11.40 – 12.25

„Mały i duży w morskiej podróży” realizowana przez Paulę w kl. 3b

Spiel mit mir” Język niemiecki w piosence i zabawie – M. Kobylarz PPi zerówka

„Deutsch ist okey” D. Grzesiuk / W. Soroka kl 1-6

„Kraina w kratę – moja mała ojczyzna” – K. Leończyk

“Żyje zdrowo bo sportowo” – G. Klin

 

 

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE

 

Rewalidacja:

Prowadzące-A. Buczyńska, I. Kowalczyk.

 

 Terapia pedagogiczna – opiekun E. Formela

            PONIEDZIAŁEK kl. IIIb g. 07.30 – 08.00

               PONIEDZIAŁEK kl VIII g. 14.30 – 15.15

            ŚRODA kl. V g. 12.40 – 13.25

            ŚRODA kl. VIIa g. 13.40 – 14.25

            ŚRODA kl. VIII g. 14.30 – 15.15

            CZWARTEK kl. IV g. 12.40 – 13.25

            CZWARTEK kl. VIIb g. 13.40 – 14.25

            CZWARTEK kl. VI g. 14.30 – 15.15

            PIĄTEK kl. V – 14.30 – 15.15

           PIATEK kl. IIIa g. 13.40 – 14.40

 

JĘZYKI MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH

  1. Język kaszubski kl. II-VIII – opiekun R. Malek-Matyjasik
  2. Język niemiecki – kl. I-VI opiekun W. Soroka

 

INDYWIDUALNY TOK NAUCZANIA

Historia – opiekun M. Wierzchnicki

            ŚRODA g. 15. 20 – 16.55

  1. angielski – opiekun K. Włoch-Czapiewska

        PONIEDZIAŁEK g. 15.20 – 16.55

 

ORGANIZACJE DZIAŁAJĄCE W SZKOLE

  1. Samorząd Uczniowski – opiekunowie K. Włoch-Czapiewska, A. Buczyńska –> SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  2. Młodzieżowa Rada Gminy – opiekun P. Wesołowska-Szmajda –> MŁODZIEŻOWA RADA GMINY
  3. Wolontariat – opiekunowie Ż. Komorowska, P. Wesołowska-Szmajda, A. Muller –>SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

 

 

 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

 

 

 

 

EDUKACJA MORSKA

EDUKACJA EUROPEJSKA