Nocka w szkole 🏫- niezapomniana noc pełna wrażeń.
Noc z 29 na 30 maja uczniowie klasy 2b spędzili w szkole. Podczas nocnego szaleństwa były: gry planszowe, szaleństwa na placu zabaw , bitwa na poduszki, zawody sportowe, zajęcia plastyczne, układanie klocków LEGO, seans bajkowy, wspólna kolacja i śniadanie następnego dnia. To była noc, która zapamiętamy na długo – pełna uśmiechów, zabawy, pozytywnej energii, integracji i świetnej atmosfery. Zapewne każdy uczeń sen z tej nocy nadrobił po powrocie do domu😁


















