Na lekcjach w kl.III

 

Malowane na szkle

Każda technika plastyczna rozwija umiejętności artystyczne dzieci. Uczniowie klasy III pokusili się o inną formę wyrażania swoich uzdolnień plastycznych. Tym razem – było to malowanie na szkle. Prace wykonywali według własnego pomysłu lub przy pomocy szablonu. Trzeba przyznać, że świetnie sobie radzili i prace były bardzo ciekawe.

Mamy swoją tablice interaktywną

„Nareszcie jest! Wisi i możemy z niej korzystać”- Tak uczniowie klasy III przywitali tablicę interaktywną w swojej klasie. Teraz praktycznie na każdej lekcji mogą na niej pracować, ćwiczyć i rozwiązywać zadania edukacyjne. Mogą oglądać filmy edukacyjne. Chętniej będą uczyć się języka angielskiego, czy religii. Tablicę pozyskaliśmy jako beneficjenci rządowego programu „Aktywna tablica”, gdyż nasz wniosek został pozytywnie w tym programie zaakceptowany.

Lubimy grę w unihokeja

Na zajęciach sportowych uczniowie klasy III chętnie poznają rożne gry. Zapoznają się z zasadami gry. Wykorzystują je podczas rozgrywek klasowych. Świetnie się przy tym bawią. Tym razem był to unihokej. Nie taka łatwa gra, ale bardzo się dzieciom podobała.

Prowadzenie zajęć i komentarze
p. D. Szczutkowska