Kadra szkoły w roku szkolnym 2019/2020

DYREKCJA

Krzysztof Plebanek – DYREKTOR, muzyka, plastyka, menedżer oświaty
Elżbieta Poniewierka – WICEDYREKTOR, geografia

GRONO PEDAGOGICZNE

  1. Barcikowski Bogdan – edukacja dla bezpieczeństwa
  2. Błażejewicz Janina – język polski
  3. Brozis Mirosław – fizyka
  4. Buczyńska Joanna – nauczyciel wspomagający
  5. Bugajska Daria – matematyka, informatyka
  6. Ceranowski Piotr – informatyka
  7. Chojnacka Małgorzata – oddział przedszkolny
  8. Cichocka Hanna – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, biblioteka, technika
  9. Ćmiel Ewelina – chemia
  10. Domaros-Kabata Irena – język angielski
  11. Domina-Jasińska Agnieszka – pedagogika wczesnoszkolna
  12. Duraj Dorota – muzyka, plastyka, technika
  13. Formela Elżbieta – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  14. Grajewski Michał – wychowanie fizyczne
  15. Grzesiuk Dobrochna – język niemiecki
  16. Jaszul Arkadiusz – język angielski
  17. Klin Grzegorz – wychowanie fizyczne
  18. Kobylarz Małgorzata – oddział przedszkolny
  19. Komorowska Żaneta – świetlica szkolna
  20. Leończyk Katarzyna – pedagog szkolny, przyroda, biologia, geografia
  21. Malek-Matyjasik Renata – język Kaszubski
  22. Mąder Aneta – doradztwo zawodowe
  23. Michałowska Paulina – wychowanie do życia w rodzinie
  24. Olszewska Patrycja – język polski
  25. Sikorska Irena – religia, pedagogika przedszkolna
  26. Sikorska Luisa – plastyka, technika,
  27. Szczutkowska Dorota – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  28. Sycha Patrycja – matematyka
  29. Walicha Katarzyna – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  30. Wesołowska-Szmajda Paula – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolan z j. angielskim
  31. Wieliczko Elżbieta – psycholog
  32. Wierzchnicka Aldona – logopeda
  33. Wierzchnicki Maciej – historia, wos
  34. Włoch- Czapiewska Karolina – język angielski

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Malinowska Aneta – sekretarz szkoły

  1. Andzielewko Magdalena
  2. Bagińska Barbara
  3. Bożek Elżbieta
  4. Derra Ilona – referent
  5. Flor Anna
  6. Gołofit Leszek – starszy woźny
  7. Koperkiewicz Agnieszka
  8. Koperkiewicz Henryk – konserwator
  9. Lickiewicz Grażyna
  10. Skrzyniarz Lucyna