KADRA SZKOŁY 2021/2022

DYREKCJA

Krzysztof Plebanek – DYREKTOR
Elżbieta Poniewierka – WICEDYREKTOR

GRONO PEDAGOGICZNE

  1. Magdalena Andzielewko – świetlica
  2. Bogdan Barcikowski – edukacja dla bezpieczeństwa
  3. Mirosław Brozis  – fizyka
  4. Joanna Buczyńska  – nauczyciel wspomagający
  5. Daria Bugajska  – matematyka
  6. Piotr Ceranowski  – informatyka
  7. Małgorzata Chojnacka  – oddział przedszkolny
  8.  Hanna Cichocka– biblioteka
  9. Ewelina Ćmiel  – chemia, biologia
  10. Agnieszka Domina-Jasińska  – pedagogika wczesnoszkolna
  11. Dorota Duraj  – muzyka, plastyka, technika
  12. Elżbieta Formela  – pedagogika wczesnoszkolna
  13. Marlena Górecka – wychowanie do życia w rodzinie
  14. Michał Grajewski  – wychowanie fizyczne
  15. Dobrochna Grzesiuk – język niemiecki
  16. Barbara Jabłońska – pedagogika przedszkolna
  17. Grzegorz Klin – wychowanie fizyczne
  18. Małgorzata Kobylarz – pedagogika przedszkolna
  19. Żaneta Komorowska – świetlica
  20. Izabela Kowalczyk – matematyka, informatyka
  21. Katarzyna Leończyk – pedagog szkolny, przyroda, geografia
  22. Renata Malek-Matyjasik – język kaszubski
  23. Aneta Mąder – doradztwo zawodowe
  24. Paulina Michałowska – wychowanie do życia w rodzinie
  25. Anna Müller – nauczyciel wspomagający
  26. Patrycja Olszewska – język polski
  27. Irena Sikorska – religia
  28. Luisa Sikorska – plastyka, technika
  29. Wojciech Soroka – język niemiecki
  30. Jolanta Suchańska – matematyka
  31. Dorota Szczutkowska – pedagogika wczesnoszkolna
  32. Katarzyna Walicha – pedagogika przedszkolna
  33. Paula Wesołowska-Szmajda – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z j. angielskim
  34. Elżbieta Wieliczko – psycholog
  35. Aldona Wierzchnicka – logopeda
  36. Maciej Wierzchnicki – historia, wos
  37. Karolina Włoch-Czapiewska – język angielski

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Malinowska Aneta – sekretarz szkoły

Ilona Derra – referent

Grażyna Lickiewicz

Barbara Rzymek

Lucyna Skrzyniarz

Agnieszka Koperkiewicz

Henryk Koperkiewicz

Leszek Gołofit

Katarzyna Osiak

Anna Flor– pomoc n-la

Iwona Jelonek – pomoc n-la

Agnieszka Kluk – pomoc n-la