
Podczas wizyty w kawiarni telewizyjnej Pegaz, kilkoro z nas miało zaszczyt debiutować w roli dziennikarzy. Zasiedliśmy w fotelach w studio TV Słupsk i postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z wieloletnią dziennikarką tej telewizji, Panią Małgorzatą Maciejuk. Pani Małgosia zwykle zajmuje się wyszukiwaniem tematów, zadawaniem nietuzinkowych pytań swoim rozmówcom – dziś jednak role się odwróciły i to ona znalazła się w naszym ogniu pytań 😊 Przebywanie w studiu telewizyjnym, bezpośredni kontakt z kamerą i możliwość porozmawiania z dziennikarką – to wszystko było dla nas ogromną frajdą i wspaniałym przeżyciem. Wywiad ten został nagrany i puszczony w TV Słupsk z okazji Dnia Dziecka jako rozmowa dnia. Było to wspaniałe uczucie, móc oglądać i posłuchać samych siebie w telewizji 😊 Z każdym nowym dziennikarskim doświadczeniem, nabywamy coraz więcej odwagi jako tropiciele nowych, interesujących tematów. Dziękujemy Telewizji Słupsk za umożliwienie nam przeprowadzenia wywiadu i za serdeczną, niemal domową atmosferę 😊