Długo wyczekiwana lekcja przyrody z uczniami klasy 4 w ławkach szkolnych! Tematem lekcji były rodzaje drzew, które rosną w lesie. Uczniowie rozpoznawali […]
Uczniowie klazy VII uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji geografii, której tematem była przeszłość geologiczna Polski. Uczniowie oglądali skamieniałości, czyli szczątki, odciski i […]