Możesz również polubić
To był radosny szkolny poranek. Otóż uczniowie kl. VI poznali swoje wyniki ogólnopolskiego sprawdzianu zewnętrznego. Ze wzruszeniem i radością przyjęli wiadomość, że […]
Do konkursu uczennicę przygotowała- p. Katarzyna Leończyk GRATULUJEMY !
Alicja Gruszewska z kl. II zajęła III miejsce w konkursie o tematyce komunikacyjnej. Do konkursu uczennicę przygotowała- p. Elżbieta Formela GRATULUJEMY !
W dniu dzisiejszym nasi uczniowie wzięli udział w XI Gminnym Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie”.

