Czerwona skrzynka to od 3 lat stały element wyposażenia toalety dziewczynek z klas 4-8. Wykluczenie menstruacyjne to ważny temat, którego w naszej szkole nie pomijamy. Jak co roku z okazji Dnia Kobiet zbieramy środki higieniczne, którymi doposażymy czerwoną skrzynkę. Podpaski można przynosić do opiekunów Samorządu Szkolnego.
Możesz również polubić
Dbamy o naszą kwietną łąkę. Uczniowie klasy VII porządkowali teren, dosiewali nasiona i obsadzali łąkę kwiatami.
Dzień Kobiet w kl.VIII Tego dnia nie zabrakło wyjątkowych niespodzianek. Chłopcy wręczyli dziewczynkom czerwone róże i złożyli życzenia, wyrażając swoją sympatię i […]
Klasa II zabiera głos w kwestii PRZYJAŹNI.
We wtorek 29. 11. 2016 r. oraz w środę 30.11. 2016 r. na zajęciach w świetlicy szkolnej dzieci z dużym zaangażowaniem robiły […]
