21 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowej kampanii Sprzątania Świata. Polega ona na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa, poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody. Tegoroczna Akcja Sprzątania Świata odbyła się pod hasłem „Akcja- Segregacja 2x więcej, 2x czyściej”.
Możesz również polubić
Nasza szkoła wzięła udział w akcjach „Szkoła do hymnu” i „Szkoła pamięta”. Za to otrzymaliśmy dyplomy z podziękowaniami od Ministra Edukacji Narodowej.
Ostatnio w naszej szkole odbyły się warsztaty z Przemysławem Kacą – pedagogiem i założycielem inicjatywy „Hip – Hop Druga Szansa”. Jest to […]
POWER MAXI BIERKOWO VICEMISTRZEM POLSKI 2020 Dziękujemy za wsparcie. Trener Michał Grajewski
Czy wszystkie skały są twarde? Na to pytanie starali się odpowiedzieć uczniowie klas czwartych podczas lekcji przyrody. Okazało się, że w rzeczywistości […]












