31 maja obchodzimy Dzień Bociana Białego. Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne rysunki z bocianem w roli głównej, które zostały zaprezentowane na tle bocianiego gniazda Ramzesa i Kleopatry. Akcja ta ma na celu kształtowanie postaw ekologicznych, rozwijanie wrażliwości przyrodniczej i budowanie lokalnej tożsamości. Jak głosi powiedzenie ,, Szczęśliwy dom, gdzie boćki są” więc wszyscy uczniowie są szczęściarzami mogąc uczyć się w Eko-Szkole!












