SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
w roku szkolnym 2017/2018

I SEMESTR

                                          1.         I miejsce - Drużyna dziewcząt 2005 – 2006 w Drużynowych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                          2.         I miejsce - Rocznik 2005 – 2006 dziewczęta w Sztafetowych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                          3.         I miejsce - indywidualnie w Gminnym Konkursie Grafiki Komputerowej ( w Bierkowie)

                                          4.         II miejsce - Dorota Owsiana w Indywidualnych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                          5.         II miejsce - Drużyna dziewcząt w Unihokeju w ramach GOM (w Wrześciu)

                                          6.         II miejsce - indywidualnie           Gminnym Konkursie Grafiki Komputerowej ( w Bierkowie)

                                          7.         III miejsce - Drużyna chłopców 2007 – i młodsi w Drużynowych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                          8.         III miejsce - Natalia Dołżycka w Indywidualnych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                          9.         III miejsce - Rocznik 2005- 2006 chłopcy w Sztafetowych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                        10.       III miejsce - Rocznik 2002 – 2004 chłopcy w      Sztafetowych biegach przełajowych (w Jezierzycach)

                                        11.       III miejsce - Jakub Gruszewski w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Obcojęzycznej Poezji Miłosnej (w Kobylnicy)

                                        12.       III miejsce Drużyna w Mikołajkowym Turnieju Unihokeja (w Słupsku)

II SEMESTR

                                        13.       Udział w ,,Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Jakub Bednarek otrzymał tytuł laureata,  taki sam tytuł otrzymał Patryk Kopeć

                                        14.       W naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego WELTSPRACHEN-KINDER. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie:

a.      Dawid Łuka- 72%

b.      Maria Piądło- 61%

                                        15.       II miejsce w Turnieju Unichokeja, który odbył się w SP1 Słupsk

                                        16.       W  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Melting Pot” , uczeń klasy II Jakub Bednarek zajął I miejsce, a uczennica klasy II Laura Lendzion zajęła miejsce II.

                                        17.       Dziewczęta z klasy 7 wystartowały w Grand Prix Polski Cheerleaders w Kobylnicy -wróciły do szkoły z pucharem za 3 miejsce oraz medalami

                                        18.       IV edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego. Miło nam poinformować, iż w konkursie najlepsza wśród siódmoklasistów okazała się Maja Rogowska, która zajęła I miejsce. Na medal spisał się również Jakub Gruszewski, który stanął na drugim miejscu podium, zajął II miejsce.

                                        19.       Adam Tracz i Jakub Michalik zajęli II miesce w Gminnym Konkursie Zdrowotnym „Jak dbać o zdrowie”

                                        20.       Nikola Kraszewska z kl. V, Oliwia Gasyna z kl.VII oraz Roksana Guze z kl.VII zdobyły Tytuły Finalisty II Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Szkół Podstawowych.

                                        21.       turniej unihokeja pod nazwą „Pomorska Liga Trójek” - W kategorii dziewcząt nasza szkoła zajęła III miejsce

                                        22.       W Sali Edukacyjnej Starostwa Powiatowego w Słupsku odbył się Konkurs Krasomówczy 100 – lat Polski od uzyskania Niepodległości Porozbiorowej 1918 – 2018 , na którym nasz uczeń – Jakub Gruszewski pięknie opowiedział o Powstaniu Warszawskim i zdobył III miejsce

                                        23.       Kacper Kortas po raz drugi wziął udział w Międzywojewódzkim Konkursie Informatycznym „InfoSłupia 2018” - udział w półfinale otrzymał pendrive oraz pamiątkowy dyplom.

                                        24.       Laura Dąbrowska z kl. II  uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową „Komputerowa pisanka”

                                        25.       Uczennica kl.IV Amelia Bednarek zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „It’s a piece of cake”

                                        26.       wWnaszej szkole po raz kolejny odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Idzie Wiosna”. Zespół wokalny z oddziału „O” zdobył wyróżnienie

                                        27.       Uczeń – Jakub Gruszewski zdobył II miejsce w kategorii klas IV w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Plastycznym Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow pod hasłem Ocalić od zapomnienia,

                                        28.       Uczennica Maja Rogowska dostała się do dziesiątki najlepszych w Konkursie Języka Angielskiego „Track and Field”, który  zorganizowało II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku. Maja jako finalistka konkursu wygrała imienne zaproszenie do kontynuowania nauki po ukończeniu klasy ósmej w II LO

                                        29.       Zespół SPBierkowo zajął III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

                                        30.       I miejsce w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Gminnej Olimiady Młodzieży

                                        31.       II miejsce w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Gminnej Olimiady Młodzieży