SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
w roku szkolnym 2015/2016

 

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo” - Hanna Kubaszewska

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Komputerowa pisanka” – Hanna Kubaszewska

I miejsce w Powiatowym Konkursie „Bezpieczeństwo przede wszystkim” – kl.IV

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat” - Klaudia Przygócka

I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Kacper Horbowy

I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie” – Oliwia Jankowska

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Jakub Gruszewski

I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Chcę żyć zdrowo” – Klaudia Kielanowska

I miejsce w  II Gminnych Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych - Oliwia Gasyna

I miejsce w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - Katarzyna Wietrzyńska, Joanna Wietrzyńska, Paulina Dąbrowska, Klaudia Kilanowska, Dorota Owsiana, J.Kirikowicz, O. Konarska, O. Kunkel

II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej PIONIER 2015 - Katarzyna Wietrzyńska

II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Idzie Wiosna” – zespół „Biedronki”

II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Wieto Meiborg

II miejsce w Gminny Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie” - Oliwia Gasyna , Aleksandra Kunkel, Roksana Guze

II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie” – dla kl. V

II miejsce w Powiatowych Eliminacjach w Piłkę Ręczną Dziewcząt - K.Wietrzyńska, J.Wietrzyńska, P. Dąbrowska, K. Kilanowska, D. Owsiana, J.Kirikowicz, O. Konarska, O. Kunkel, W. Kozłowska, N. Sokalska

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży  - Katarzyna Wietrzyńska, Joanna Wietrzyńska, Paulina Dąbrowska, Klaudia Kilanowska, Gabriela Nadstawna, Dorota Owsiana, Natalia Dołżycka, Wiktoria Kozłowska, Zuzia Michta, Zuzia Stobiecka

II miejsce w Unihokeju Chłopców w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży  - K. Nielub, A. Chrzanowski, K. Trzaska, K.Gasyna, K. Białowąs, D. Smilgin

II miejsce w Minipiłce Ręcznej Chłopców w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - K. Nielub, A. Chrzanowski, K. Trzaska, K. Gasyna, K. Białowąs, D. Smilgin, K. Kulpa, M. Guzek, D. Tałan, R. Tałan

II miejsce w Minikoszykówce Chłopców w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - K. Nielub, A. Chrzanowski, K. Trzaska, K.Gasyna, K. Białowąs, D. Smilgin, K. Kulpa, M. Guzek, M. Zganiacz, K. Honczaruk

II miejsce w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - K. Wietrzyńska, J. Wietrzyńska, P. Dąbrowska, K. Kilanowska, D. Owsiana, J. Kirikowicz, O. Konarska, W. Kozłowska, Z. Stobiecka, O. Kunkel

II miejsce w  II Gminnych Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych - Zuzia Stobiecka, Wieto Meiborg

III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej PIONIER 2015 - Zofia Praszczak

III miejsce w IV Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich WIEJSZTUK 2015 – koło teatralne

III miejsce w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego - Wieto Meiborg, Oliwia Gasyna , Iga Zielkowska

III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Najlepsze jest zdrowie, każdy nam to powie” – Piotr Szerszeń

III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „ Nie truj się , nie bądź toksyczny” – Dariusz Tałan

III miejsce w Powiatowych Eliminacjach w Minikoszykówce Chłopców - K. Nielub, A. Chrzanowski, K. Trzaska, K. Gasyna, K. Białowąs, D. Smilgin, K. Kulpa, M. Guzek, M. Zganiacz, K. Honczaruk

III miejsce w  II Gminnych Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych - Kacper Trzaska

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży  - K. Nielub, A. Chrzanowski, K. Trzaska, K. Gasyna, K. Białowąs, M. Zganiacz, K. Białowąs, D. Kwidziński, H. Szymański

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Artystycznym „Boćki i bociany” - Felczak Dominik, Alicja Więcek

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej PIONIER 2015 - Oliwia Lemańczyk,  Dariusz Tałan, Aleksandra Kunkel, Jakub Nielub   

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „ Rytm i melodia” – Zofia Praszczak                                                   

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat” - Kacper Paul, Oliwia Jankowska, Marieke Meiborg                          

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „ Wielkanoc na pomorzu” – Aleksandra Konarska, Konrad Koperkiewicz, Klaudia Kilanowska        

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Artystycznym „Segregujemy śmieci” – Julian Żmuda Trzebiatowski