SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
w roku szkolnym 2014/2015

1.     Dyplom Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej Pionier 2014 – Katarzyna Wietrzyńska

2.     Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna Słupsk - Kamil Hasse

3.     Finalista Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego (etap wojewódzki)- Kamil Hasse

4.     I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży pt.: ”Mój Region” - Nikola Staszkiewicz

5.     I miejsce w VI Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt.: „Idzie Wiosna” – Roksana Kulpa

6.     I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej - Marieke Meiborg

7.     I miejsce w Gminny Konkurs Profilaktycznym „Chcę żyć zdrowo” -  Alicja Gruszewska

8.     I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Kuba Gruszewski

9.     I miejsce w piłkę ręczną w ramach Gminnej Olimpiadzie Młodzieży – drużynowo (dziewczęta)

10. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Opowiadanie w Języku Angielskim „Once upon a time…” - Wieto Meiborg

11. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Komiks w Języku Angielskim „Odnawialne źródła energii” - Alicja Gruszewska

12. II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym „ Miejsce kultu na Kaszubach” -  Katarzyna Wietrzyńska

13. II miejsce w VI Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt.: „Idzie Wiosna” – zespół kl. IV-VI

14. II miejsce w I Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków – kl. „O”

15. II miejsce w piłkę ręczną w ramach Gminnej Olimpiadzie Młodzieży – drużynowo (chłopcy)

16. II miejsce w unihokeja ramach Gminnej Olimpiadzie Młodzieży – drużynowo (dziewczęta)

17. II miejsce w halowej piłce nożnej w ramach Gminnej Olimpiadzie Młodzieży - drużynowo (chłopcy)

18. II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - drużynowo (chłopcy)

19. II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - drużynowo (dziewczęta)

20. III miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Roksana Kulpa

21. III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży - drużynowo (chłopcy)

22. Wyróżnienie (Naj) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur-2015″ - Kamil Hasse

23. Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej Pionier 2014 - Aleksandra Kunkel

24. Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej Pionier 2014 - Martyna Falba

25. Wyróżnienie w VI Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt.: „Idzie Wiosna” - Marieke Meiborg

26. Wyróżnienie w VI Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt.: „Idzie Wiosna” - zespół kl. I-III

27. Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym „ Miejsce kultu na Kaszubach” - Magdalena Wietrzyńska

28. Wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ja i las” – Lilianna Dąbrowska

29. Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej - Dominika Przygócka