SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
w roku szkolnym 2013/2014

1.      I miejsce w Gminnych Zawodach w Pływaniu - Nadia  Sulikowska

2.       I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Chcę żyć zdrowo” – Katarzyna Wietrzyńska

3.      I miejsce w unihokeja w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży – drużynowo (chłopcy)

4.      I miejsce w Gminnym Turnieju Mikołajkowym - drużynowo

5.      II miejsce w unihokeja w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży - eliminacje chłopców

6.      II miejsce w II Powiatowym Turnieju Klas IV “Bezpieczeństwo przede wszystkim” - drużynowo

7.      II miejsce w III Międzyszkolnym  Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - Roksana Kulpa

8.      II miejsce w Regionalnym Konkursie "Kraina w Kratę" – Adam Zapart

9.      II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie” - drużynowo

10.  II miejsce w piłkę nożną w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży – drużynowo (chłopcy)

11.  II miejsce w rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły we Włynkówku w Unihokeju - drużynowo

12.  II miejsce w piłce ręcznej w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży – drużynowo (dziewczęta)

13.  II miejsce w Gminnym Konkursie  Kolęd i Pastorałek – Roksana Kulpa

14.  II miejsce w Gminnym Konkursie  Kolęd i Pastorałek - zespołowo

15.  II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Spotkanie z pisarką" – Marieke Meiborg

16.  II miejsce w piłce ręcznej w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży – drużynowo (chłopcy)

17.  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Komiks w Języku Angielskim – Natalia Kubiś

18.  III miejsce w  V Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Idzie Wiosna” - Piotr Szerszeń

19.  III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Roksana Kulpa

20.   III miejsce w Gminnych Zawodach w Pływaniu - Zuzanna  Stobiecka

21.  III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Żyjmy zdrowo" – Oliwia Gasyna

22.   III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Polubić czytanie” – Magdalena Wietrzyńska

23.  III miejsce w  Gminnym Konkursie Profilaktycznym „ Nie truj się nie bądź toksyczny” - drużynowo

24.  III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Zofia Praszczak

25.  III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Krzysztof Harnaszkiewicz

26.  Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Komiks w Języku Angielskim

27.  Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Na mapie świata jest takie miejsce”

28.  Wyróżnienie w  V Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Idzie Wiosna” - indywidualnie

29.  Wyróżnienie w  V Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Idzie Wiosna” - drużynowo

30.  Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Baśniowy Kogel-Mogel"

31.  Wyróżnienie w Gminnym Konkursie J. Angielskiego

32.  Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Wspólnie dbamy o środowisko"