SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

 

1.                Sukcesy sportowe:

·        Wzorowa organizacja Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych -  na 40 szkół,  Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Bierkowie zajęła 10 miejsce

·        I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Unihokeju Chłopców

·        II  miejsce w Mistrzostwach Gminy w Unihokeju Dziewcząt

·        I miejsce w Eliminacjach Powiatowych (Półfinał) w Unihokeju Chłopców

·        I miejsce w Eliminacjach Powiatowych (Półfinał) w Unihokeju Dziewcząt

·        I miejsce w Finale Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju Chłopców

·        II miejsce w Finale Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt

·        II miejsce w Wojewódzkim Półfinale Unihokeja Chłopców

·        II miejsce w VII Turnieju Unihokeja o Puchar Dyrektora GOK

·        II miejsce w Gminie w piłce ręcznej chłopców

·        II miejsce w Gminie w mini piłce nożnej chłopców

Współtwórcy sukcesów – p. P.  Pilak i p. A. Sujka

 

2.                Sukcesy przedmiotowe i artystyczne:

·        Międzynarodowy Konkurs – BIOLOGIA PLUS – wyróżnienie -  p. K. Leończyk

·        Międzynarodowy Test – OXFORD PLUS – wyróżnienie –
p. A. Myszk

·        Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – KANGUR – wyróżnienie – p. A. Siewień

·        Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – EKOPLANETA –
bardzo dobry wynik – p. K. Leończyk

·        Ogólnopolski Konkurs – MŁODY EUROPEJCZYK – wyróżnienie – p. A. Myszk

·        Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego –FOX- bardzo dobry wynik – p. A. Myszk

·        Wojewódzki Konkurs –WIELKANOC NA POMORZU –
 II miejsce – p. I. Sikorska

·        Powiatowy Konkurs – TRZEŹWA RODZINA – wyróżnienie – p. I. Sikorska i p. L. Sikorska

·        Powiatowy Konkurs Plastyczny – PIESZY W ODBLASKU – wyróżnienie – p. L. Sikorska

·        Gminny Konkurs Recytatorski Klas Młodszych – I miejsce indywidualnie i III miejsce indywidualnie – p. E. Formela
 i p. A. Domina-Jasińska

·        Gminny Konkurs Plastyczny –BAJECZKI Z MOJEJ KSIĄŻECZKI – II i III miejsce – p. E. Formela

·        Gminny Konkurs – MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM –II miejsce drużynowo – p. E. Formela

·        Gminny Konkurs Języka Angielskiego – II miejsce drużynowo – p. A. Myszk

·        Gminny Festiwal Teatrów Dziecięcych – wyróżnienie indywidualne – p. P. Olszewska i p. A. Domina-Jasińska

·        Gminny Konkurs Ekologiczny – PODZIWIAM I CHRONIĘ – I miejsce indywidualnie, II miejsce indywidualnie
i  I miejsce drużynowo – p. K. Leończyk

·        Gminny Konkurs Ortograficzny Klas VI – II miejsce

·        Gminny Festiwal Piosenki – IDZIE WIOSNA – I miejsce indywidualnie, wyróżnienie  i I miejsce klasa „O” –
p. I. Sikorska i p. E. Formela