SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

·                             I miejsce w Gminnym Konkursie – „Sienkiewicza znać i czytać warto” (przyg. p. Katarzyna Nazaruk)

·                             I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym – „Polubić czytanie” (przyg. p. Katarzyna Nazaruk, p.. Wanda Pietruszko – Iwanus)

·                             I miejsce w Gminnym Konkursie – „Żyj w zgodzie z przyrodą” (przyg. p. Dorota Szczutkowska)

·                             I miejsce w Gminnym Konkursie – „Żyj zdrowo”(przyg. p. Elżbieta Formela)

·                             I miejsce w Gminnym Przeglądzie Piosenki (przyg. p. Luisa Sikorska)

·                             II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym Klas VI (przyg. p. Wanda Iwanus)

·                             II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym – „Podziwiam i chronię” (przyg. p. Katarzyna Leończyk)

·                             II miejsce w Gminnym Konkursie Tenisa Stołowego Dziewcząt (przyg. p. Piotr Pilak, p. Adam Sujka)

·                             II miejsce w Gminnym Konkursie Tenisa Stołowego Chłopców (przyg. p. Piotr Pilak, p. Adam Sujka)

·                             II miejsce w Gminnych Rozgrywkach w Halowej Piłce Nożnej Klas IV (przyg. p. Piotr Pilak, p. Adam Sujka)

·                             II miejsce w powiecie w Mikołajkowym Turnieju Unihokeja Puchar Dyrektora SP nr 1 (przyg.. p. Piotr Pilak, p. Adam Sujka)

·                             III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Klas Młodszych (przyg. p. Elżbieta Formela, p. Agnieszka Domina Brosz)

·                             III miejsce w Wojewódzkim Konkursie – „Śpiewamy Kolędy” (przyg. p. Irena Sikorska)

·                             Nagroda  w Gminnym Konkursie Teatrów Dziecięcych za najlepszą kreację aktorską dla całego zespołu (przyg. p. Patrycja Olszewska, p. Agnieszka Domina – Brosz)

·                             Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji Religijnej – „Sacrum” (przyg. p. Wanda Pietruszko – Iwanus)

·                             Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym – „Ptaki nasi skrzydlaci przyjaciele” (przyg. p. Katarzyna Leończyk)

·                             Wyróżnienie w Ogólnopolskich Matematycznych Mistrzostwach Polski – „Kwadratura koła” (przyg. p. Łukasz Sobol)

·                             Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym –„Kangur 2008” (przyg. p. Łukasz Sobol)