SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

I miejsce    
-        Gminny Konkurs Recytatorski klas 0-III
I miejsce     -        Gminny Konkurs Języka Angielskiego „We are all good at English"

I miejsce
    -        VI Gminny Konkurs Czytelniczy „Polubić czytanie" dla klasy V
I miejsce
    -        IV Gminny Konkurs Przyrodniczy „Roślinność i jej ochrona w moim regionie"
I miejsce
    -        Gminny Festiwal Teatrów Dziecięcych (gr.teatralna „Figlarz”)
I miejsce
    -        Gminny Konkurs Jasełek w Siemianicach
I miejsce
    -        Piknik Lotniczy w Redzikowie

I miejsce     -        Tenis stołowy chłopcy (w Gminie Słupsk)

I miejsce     -        Piłka ręczna chłopcy (w Gminie Słupsk)

I miejsce     -        Indywidualnie Biegi Przełajowe - Adam Klimczuk

I miejsce     -        Półfinał w piłkę ręczną (w Gminie Słupsk)

I miejsce     -        Rejonowy Konkurs Plastyczny "Kolory Wiosny"

II miejsce   -        Szachy (w Gminie Słupsk)

II miejsce   -        Tenis stołowy chłopcy (w Gminie Słupsk)

II miejsce   -        Finał powiatowy w piłkę ręczną chłopców w Potęgowie, 25.01.2006r.

II miejsce   -        Feryjny Turniej Minihokeja (S.P. nr 1 w Słupsku)

II miejsce   -        Gminna Olimpiada Młodzieży - czwórbój lekkoatletyczny

II miejsce   -        Gminny  Konkurs   "Recepta  na zdrowie"   (kl.III )

II miejsce   -        Konkurs   Pieśni   Religijnej   w   Sławnie

II miejsce   -        Gminny Konkurs Ortograficzny klas VI

III miejsce  -        Tenis stołowy dziewczęta (w Gminie Słupsk)

III miejsce  -        Unihokej (w Gminie Słupsk)

III miejsce -        Piłka ręczna dziewczęta (w Gminie Słupsk)

III miejsce -        Gminna Olimpiada Młodzieży - czwórbój lekkoatletyczny

III miejsce  -        Gminny Konkurs Ortograficzny klas VI

Wyróżnienie        -        w Powiatowym Konkursie Jasełek

Wyróżnienie        -        w konkursie org. przez WODR w Strzelinie na pisankę wielkanocną.

Wyróżnienie        -        w Ogólnopolskim Konkursie – „Eko Planeta”