OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH oraz ORGANIZACJE SZKOLNE
ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

 

DODATKOWE  ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

Nazwa

Klasa

Liczba godz.

Płatne

Prowadzący

Dzień

Godzina

j. niemiecki w ramach projektu „Biblioteki świata”

II-III

2

tak

p. M. Kobylarz

zgodnie z planem

j. niemiecki w ramach projektu „Biblioteki świata”

IV-VI

2

tak

 

 

j. kaszubski

I-VI

13

tak

p. K. Włoch-Czapiewska

p. K. Leończyk

p. M. Wierzchnicki

zgodnie z planem

 

INNOWACJE

Nazwa

Klasa

Liczba godz.

Płatne

Prowadzący

Dzień

Godzina

edukacja regionalna

V

2

tak

p. K. Leończyk

zgodnie z planem

edukacja europejska

VI

2

tak

p. M.Wierzchnicki

zgodnie z planem

wychowanie komunikacyjne

IV

2

tak

p. L. Sikorska

zgodnie z planem

nauka programowania

IV

2

tak

p. D. Bugajska

zgodnie z planem

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Nazwa

Klasa

Liczba godz.

Płatne

Prowadzący

Dzień

Godzina

Podpis
prowadzącego

 

Szkolne Koło Sportowe

 

I-III

1

społecznie

p. G. Klin

 

 

 

IV-VI

1

tak

Poniedziałek

14:25-15:10

koło informatyczne

IV-VI

2

tak

p. L. Sikorska

Piątek

13:35-15:10

 

koło historyczne

V-VI

1

tak

p. M. Wierzchnicki

Środa

14:25-15:10

 

koło taneczne – taniec towarzyski i współczesny

I-III

2

tak

p. M. Gajewski

Środa

12:45-13:30

 

IV-V

2

tak

Wtorek

 

Środa

13:35-14:20

15:15-16:00

14:25-15:10

 

koło teatralne

IV-VI

1

tak

p. A. Domina-Jasińska

Poniedziałek

14:25-15:10

 

w ramach świetlicy

p. P. Olszewska

 

koło muzyczne – nauka gry na gitarze

I-III

2

tak

p. T. Picz

 

 

 

koło plastyczne

IV-VI

1

tak

p. L. Sikorska

Poniedziałek

14:25-15:10

 

koło plastyczne – rękodzieło artystyczne

I-III

1

tak

p. E. Formela

Piątek

11:45-12:30

 

koło szachowe

I-III

1

tak

p. M. Wierzchnicki

Środa

13:35-14:20

 

zespół wokalny

I-III

2

tak

p. L. Sikorska

Piątek

12:45-13:30

 

IV-VI

czwartek

14:25-15:10

schola

I-VI

1

tak

p. I. Sikorska

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I DOSKONALĄCE

Nazwa

Klasa

Liczba godz.

Płatne

Prowadzący

Dzień

Godzina

Podpis
prowadzącego

zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego

IV-VI

1

tak

p. P. Olszewska

 

 

 

zajęcia wyrównawcze
z matematyki

IV-VI

1

tak

p. D. Bugajska

Wtorek

13:35-14:20

 

 

 


 

 

 

 

 

 

TERAPIE I ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

Nazwa

Oddział, klasa

Liczba godz.

Płatne

Prowadzący

Dzień

Godzina

Podpis
prowadzącego

terapia logopedyczna

 

 

tak

p. A. Wierzchnicka

 

 

 

konsultacje logopedyczne

 

 

tak

p. A. Wierzchnicka

 

 

 

rewalidacja

 

2

tak

p. I. Sikorska

Wtorek
Czwartek

13:35-14:20

 

biblioterapia ramach projektu „Biblioteki świata”

 

2

tak

p. G. Rożnowska

 

 

 

 

 

ORGANIZACJE

Nazwa

Prowadzący

 

Samorząd Szkolny

 

 

Liga Ochrony Przyrody

p. K. Leończyk

 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

p. K. Leończyk

 

 

 

INNE

Nazwa

Prowadzący

 

Gazetka szkolna „Moja szkoła i ja”

p. K. Włoch-Czapiewska

p. D. Bugajska

 

Sklepik „Grosik”

p. K. Leończyk

 

Szkolna Kasa Oszczędnościowa

p. D. Szczutkowska

 

Opieka nad pocztem sztandarowym

p. M. Wierzchnicki