OFERTA KÓŁ i ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH oraz ORGANIZACJE SZKOLNE
ROK SZKOLNY 2013/2014

 

KOŁA

Nazwa

Klasa

Prowadzący

Dzień

Godzina

Szkolne Koło Sportowe

I-III

IV-VI

P. Grzegorz Klin

wtorek

12:45-13:30
14:25-15:10

koło muzyczno-wokalne

IV-VI

P. Krzysztof Plebanek

czwartek

13:35-15:10

koło ortograficzne

III

P. Dorota Szczutkowska

czwartek

11:45-12:30

koło j. angielskiego

I-III

P. Karolina Włoch-Czapiewska

czwartek

12:45-13:30

koło plastyczne

IV-VI

P. Anna Adamów

środa

13:35-14:30

koło recytatorskie

I-VI

P. Małgorzata Kobylarz

piątek

14:25-15:10

koło taneczne

I-III

P. Beata Wize
P. Violetta Kolak-Jańska

poniedziałek

środa

12:45-13:30

13:35-14:20

koło historyczne

IV-VI

P. Maciej Wierzchnicki

wtorek

13:35-14:20

Szkolne Koło Sportowe

I-III

IV-VI

P. Grzegorz Klin

wtorek

12:45-13:30
14:25-15:10

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Nazwa

Klasa

Prowadzący

Dzień

Godzina

zajęcia wyrównawcze

I

P. Elżbieta Formela

czwartek

12:45-13:30

zajęcia wyrównawcze

II

P. Violetta Kolak-Jańska

piątek

11:45-12:30

zajęcia wyrównawcze

III

P. Dorota Szczutkowska

wtorek 

12:45-13:30

zajęcia wyrównawcze z przyrody

IV-VI

P. Katarzyna Leończyk

środa

14:25-15:10

zajęcia wyrównawcze z matematyki

V-VI

P. Daria Bugajska

piątek

13:35-14:20

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

V

P. Grażyna Rożnowska

środa

13:35-14:20

zajęcia wyrównawcze z historii

IV-VI

P. Maciej Wierzchnicki

wtorek

14:25-15:10

zajęcia wyrównawcze

I

P. Elżbieta Formela

czwartek

12:45-13:30

zajęcia wyrównawcze

II

P. Violetta Kolak-Jańska

piątek

11:45-12:30

 

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE

Nazwa

Klasa

Prowadzący

Dzień

Godzina

zajęcia doskonalące z matematyki

V-VI

P. Daria Bugajska

środa
czwartek

7:40-8:00

7:35-8:00

 

TERAPIE

Nazwa

Klasa

Prowadzący

Dzień

Godzina

terapia logopedyczna

P.P.
O-III

P. Aldona Wierzchnicka

poniedziałek
wtorek

8:00-10:00
9:25-15:12

konsultacje logopedyczne

P.P.
O-III

P. Aldona Wierzchnicka

wtorek

15:12-16:00

terapia pedagogiczna

I-III

P. Elżbieta Formela

wtorek

12:45-13:30

terapia korekcyjno-kompensacyjna

IV-VI

P. Elżbieta Formela

wtorek
czwartek

7:30-800
7:30-8:30

surdoterapia

indywidualnie

P. Hanna Cichocka

wtorek
czwartek

13:35-14:20
13:35-14:20

gimnastyka korekcyjna

I-III

P. Katarzyna Leończyk

środa

13:35-14:20

terapia logopedyczna

P.P.
O-III

P. Aldona Wierzchnicka

poniedziałek
wtorek

8:00-10:00
9:25-15:12

 

ORGANIZACJE

Nazwa

Prowadzący

Samorząd Szkolny

P. Karolina Włoch-Czapiewska

P. Violetta Kolak-Jańska

Liga Ochrony Przyrody

P. Katarzyna Leończyk

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

P. Katarzyna Leończyk

 

INNE

Nazwa

Prowadzący

gazetka szkolna „Moja szkoła i ja”

P. Karolina Włoch-Czapiewska

P. Violetta Kolak-Jańska

sklepik „Grosik”

P. Elżbieta Formela

Szkolna Kasa Oszczędnościowa

P. Dorota Szczutkowska