Ostatnia aktualizacja strony dnia 26.01.2015 roku.

Archiwum kategorii - ‘Innowacja – „Wychowanie komunikacyjne”’

Egzamin na kartę rowerową

W dniu 20 czerwca grupa naszych uczniów pod czujnym okiem pana policjanta i pracowników WORD zdała egzamin na kartę rowerową w zakresie umiejętności praktycznych. Egzamin odbył się w słupskim miasteczku ruchu drogowego. Pierwsze w życiu prawo jazdy na apelu uroczyście wręczyła dzieciom Pani Dyrektor Grażyna Rożnowska. Gratulujemy i szerokiej drogi!

Prowadzenie innowacji
„Wychowanie komunikacyjne”
i komentarz
p. L. Sikorska

Sukces Natalii

Z-013

TIK – na zajęciach z wychowania komunikacyjnego

Kolejna lekcje z wykorzystaniem TIK – tym razem na  zajęciach z  wychowania komunikacyjnego . Uczniowie wzbogacali i utrwalali swoją wiedzę wykorzystując notebooki. Obserwując, jak sobie doskonale radzą odnosi się wrażenie adekwatne do czasu. Jesteśmy w XXI wieku.

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. L. Sikorska

Tagi:

Egzamin na kartę rowerową – wkrótce    

Ważnym elementem programowym innowacji – wychowanie komunikacyjne  jest przygotowanie uczniów do egzaminu na kartę rowerową. W ramach współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego mieliśmy możliwość wypożyczenia elementów rowerowego toru przeszkód. Sprzęt  przywiózł do szkoły p. Tomasz Gruszewski, za co serdecznie dziękujemy! Uczniowie kl. IV przygotowując się do egzaminu na kartę rowerową, przy pomocy tego toru mieli możliwość doskonalenia techniki jazdy rowerem. Zajęcia – z uwagi na swoją formułę – okazały się  bliskie telewizyjnemu programowi „Przyjemne z pożytecznym„.

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. L. Sikorska