Ostatnia aktualizacja strony dnia 27.10.2016 roku.

Innowacja – „Wychowanie komunikacyjne”

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 października, 2016

TIK na zajęciach w klasie IV

Na zajęciach wychowania komunikacyjnego uczniowie klasy czwartej rozwiązywali testy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym wykorzystując technologię komputerową i zasoby portalu edukacyjnego. Okazało się to niemałym wyzwaniem.Wiedzy do zdobycia jeszcze wiele, a więc do pracy!

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. L. Sikorska

Data: 29 maja, 2016

Egzamin na kartę rowerową

20 maja uczniowie klasy IV i VI przystąpili do egzaminu na kartę rowerową z zakresu umiejętności praktycznych. Egzamin miał miejsce w Miasteczku Ruchu Drogowego przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Słupsku. W składzie komisji był mł. asp. Krzysztof Szyszka z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, pani Monika Michalak z WORD w Słupsku oraz pani Luisa Sikorska – nauczyciel wychowania komunikacyjnego. Emocji było wiele, ale znaczna większość uczniów zdołała je pokonać. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia.

Organizacja i komentarz
p. L. Sikorska

Data: 7 marca, 2016

Tor przeszkód

Uczniowie klasy czwartej i szóstej w ramach zajęć wychowania komunikacyjnego doskonalili technikę jazdy rowerem. Okazało się, że przejazd torem przeszkód nie dla każdego był w stu procentach osiągalny –  niektóre elementy były niemałym wyzwaniem. Takich zajęć niewątpliwie będzie więcej.

Prowadzenie zajęć
p. L. Sikorska