Ostatnia aktualizacja strony dnia 18.06.2018 roku.

Ważne imprezy kulturalno-rozrywkowe

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 stycznia, 2018

Karnawał 2018 r.

Data: 12 grudnia, 2017

Teatralna podróż „zerówki” i klasy I

Uczniowie „zerówki” i klasy I obejrzeli uwspółcześnioną wersję „Czerwonego Kapturka” przygotowanego przez Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku. Spektakl oparty był na improwizacji, która zachęciła młodych widzów do bezpośredniego udziału w przedstawieniu. Dzięki tej wizycie wielu naszych wychowanków marzy o karierze aktorskiej.

Organizacja wyjazdu:
p. A. Domina-Jasińsk
p. K. Walicha (komentarz)
p. P. Wesołowska-Szmajda

Data: 9 grudnia, 2017

Ostatnio w kl.III

Święto Pluszowego Misia

Pluszowe misie bardzo lubią swoje święto. W tym dniu wspomina się wszystkie misie z bajek, baśni czy filmów rysunkowych. Dzieci przynoszą swoje ulubione maskotki, wykonują ich portrety lub same szyją z różnych materiałów. Takie własnoręcznie wykonane zabawki są potem najwierniejszymi towarzyszami zabaw. Uczniowie z klasy III starali się wykonać takie właśnie prace według własnego pomysłu.


Andrzejkowe wróżby

Dzieci z klasy III nie mogły się doczekać andrzejkowych wróżb. Tym razem uczniowie sami przygotowali wróżby. Chcieli dowiedzieć się, co ciekawego je czeka w najbliższym roku? Każdą wróżbę przyjmowały ze śmiechem i radością. Niech się spełnią tylko te najlepsze.

Witaj Mikołaju!

Przychodzi czas, kiedy 6 grudnia wszyscy czekają na św. Mikołaja. Dzieci z klasy III bardzo chętnie obdarowują się prezentami z tej okazji. Pomocnicy Mikołaja z wielką ochotą przekazywali przygotowane niespodzianki . Było widać uśmiech na twarzach dzieci. Teraz będą czekać na niespodzianki pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Życzymy im cierpliwości.

Komentarze
p. D Szczutkowska