Ostatnia aktualizacja strony dnia 20.11.2017 roku.

Dzień Babci

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 23 stycznia, 2016

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Święto Babci i Dziadka – to dzień radości, wzruszeń, odwiedzin i prezentów. Do naszej odświętnie udekorowanej szkoły przybyli oczekiwani goście. O godz. 9:30 rozpoczęła się uroczystość. Były wiersze, piosenki, tańce, prezentacje zespołu gitarowego i ulubione melodie grane na skrzypcach. Zarówno przedszkolaki, uczniowie kl.I-III, jak i klas starszych spisali się na medal. Babcie i Dziadkowie bardzo się wzruszyli. Był też mały poczęstunek i piękne laurki wykonane przez dzieci. Wrażeń moc!. Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Święta życzymy dużo zdrowia i wiele, wiele radości.

Uroczystość przygotowali:
p. E. Formela
p. A. Domina-Jasińska
p. D. Szczutkowska
p. K. Walicha
p. I. Sikorska
p. M. Kobylarz
p. M. Grajewski i p. T. Picz

 

Data: 21 stycznia, 2014

Życzenia dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały piosenki i wierszyki. To miłe Święto było także uhonorowane przez dzieci uczestniczące w szkolnym zimowisku.

Wszystkim Szanownym i Drogim Babciom i Dziadkom
laurki, kwiatki oraz  życzenia zdrowia i wszystkiego najlepszego.

100_4137

Data: 23 stycznia, 2013

Dzień Babci i Dzień Dziadka – 2013 r.    

Z okazji  Dnia Babci i Dnia Dziadka dziś w naszej szkole urządziliśmy Wielkie Święto! Samorząd Szkolny przygotował gościom miłą niespodziankę – słodkie, kolorowe serduszka. Specjalny program artystyczny przygotowały dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie kl. I – III . Było wiele radości. Dziękujemy Szanownym Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków i uczniów za tak liczny udział. Pozdrawiamy Tych, którzy nie mogli być z nami. Wszystkim życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.  Dziękujemy rodzicom za pomoc organizacyjną.

Uroczystość przygotowały:

p. B. Wize
p. E. Formela
p. V. Kolak-Jańska
p. D. Szczutkowska
p. A. Domina-Jasińska
p. L. Sikorska
p. K. Włoch-Czapiewska