Dzień Babci

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 14 lutego, 2018

Ogólnopolski projekt edukacyjny w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole zakwalifikowało się do  udziału w  Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Krecik poznaje Polskę”. Zainteresowanie tą akcją edukacyjną  było ogromne. Chęć udziału w projekcie wyraziło blisko 3000 osób z całej Polski, formularz zgłoszeniowy wysłało 1000 przedszkoli. Ostatecznie do udziału w projekcie wybrano 300 placówek. Krecik  podróżuje z bagażem, w którym znajdują się liczne niespodzianki przydatne przy przeprowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Jest to m.in. mapa, pamiętnik podróży, do którego Krecik zbiera pamiątkowe wpisy. Są również kolorowanki, prezenty i wiele innych niespodzianek. Do naszego przedszkola „walizka” z bohaterem bajek przybyła z lekkim opóźnieniem. Mimo to, Krecik zdążył poznać wszystkich przedszkolaków, wziąć udział w obchodach Dnia Babci i Dziadka oraz balu karnawałowym. Dla naszego gościa przygotowaliśmy  prezenty. Pluszaki wykonały piękną podobiznę Krecika, Biedronki obdarowały nowego przyjaciela pamiątkowym mydełkiem i laurką. Życzymy Krecikowi bezpiecznej podróży!

Komentarz
p. K. Walicha

Data: 27 stycznia, 2018

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzieci z Punktu Przedszkolnego i klasy „O” gościły swoje Prababcie, Babcie, Pradziadków i Dziadków. To było piękne Święto – pełne radości, uśmiechów i wzruszeń. Były wiersze, piosenki i tańce. Mili goście zwiedzili nowe skrzydło szkoły. Usłyszeliśmy wiele komplementów! Następnie dzieci przekazały swoim kochanym Babciom i Dziadkom piękne, własnoręcznie wykonane prezenty.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO, DUŻO ZDROWIA!

Przygotowanie i prowadzenie uroczystości:
p. M. Chojnacka
p. K. Walicha

Data: 23 stycznia, 2016

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Święto Babci i Dziadka – to dzień radości, wzruszeń, odwiedzin i prezentów. Do naszej odświętnie udekorowanej szkoły przybyli oczekiwani goście. O godz. 9:30 rozpoczęła się uroczystość. Były wiersze, piosenki, tańce, prezentacje zespołu gitarowego i ulubione melodie grane na skrzypcach. Zarówno przedszkolaki, uczniowie kl.I-III, jak i klas starszych spisali się na medal. Babcie i Dziadkowie bardzo się wzruszyli. Był też mały poczęstunek i piękne laurki wykonane przez dzieci. Wrażeń moc!. Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Święta życzymy dużo zdrowia i wiele, wiele radości.

Uroczystość przygotowali:
p. E. Formela
p. A. Domina-Jasińska
p. D. Szczutkowska
p. K. Walicha
p. I. Sikorska
p. M. Kobylarz
p. M. Grajewski i p. T. Picz