Ślubowania kl. I

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 30 października, 2017

Ślubowanie kl.I

Dnia 25.10.2017 r. odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość. W obecności Pani Dyrektor, rodziców, nauczycieli i uczniów, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie! Zanim uczniowie złożyli przysięgę, pięknie zaprezentowali się recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Po uroczystości rodzice zaprosili swoje dzieci na słodki poczęstunek do klasy.

Wychowawczyni kl.I
p. A. Domina-Jasińska

Data: 27 października, 2016

Ślubujemy!

Uroczystość Ślubowania jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu szkoły. Dnia 21.10.2016 roku uczniowie klasy I zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W obecności zgromadzonych rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów złożyli uroczyste ślubowanie. Ten dzień zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.

Komentarz
wychowawczyni kl.I
p. E. Formela

Data: 17 października, 2015

Ślubowanie klasy pierwszej

Klasa I cierpliwie czekała na swój wyjątkowy dzień – PASOWANIE NA UCZNIA.
Dnia 9 października 2015 roku, podczas szkolnej uroczystości, uczniowie klasy złożyli uroczyście ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Pani Dyrektor Grażyna Rożnowska dokonała aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pierwszaki przedstawiły krótką cześć artystyczną- recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na zakończenie uroczystości dumni rodzice wręczyli swoim dzieciom słodkie upominki. Życzymy uczniom klasy I wspaniałych lat w naszej szkole i wielu sukcesów w nauce.

Komentarz – wychowawczyni kl.I
p. D. Szczutkowska