Pasowania

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 4 grudnia, 2017

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 28.11.2017 r. był bardzo wyczekiwany przez grupę „PLUSZAKÓW”. W obecności Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców, starszych kolegów i koleżanek dzieci zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków. Ale zanim to nastąpiło zaprezentowały się w nowej roli – przedszkolaka – aktora, który tańczy, śpiewa, recytuje. Po uroczystości na dzieci czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Organizacja i komentarz
p. M. Chojnacka

Data: 4 czerwca, 2017

Pasowanie uczniów kl.I na czytelników

Dnia 12.05.2017 r. uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników. W toku uroczystości wykazali się dużą znajomością literatury dziecięcej. Zapoznali się z księgozbiorem i regulaminem biblioteki szkolnej..Po złożeniu przysięgi uczniowie wypożyczyli książki, otrzymali dyplomy i ozdobne zakładki . Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Grażyna Rożnowska, która pogratulowała uczniom klasy I członkostwa w szkolnej bibliotece.

Komentarz
opiekun biblioteki
p. H. Cichocka

Data: 15 marca, 2016

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników szkolnej biblioteki. Poznali regulamin, który tam obowiązuje. Złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Pani Dyrektor, w którym zapewnili, że będą czytać i szanować książki. Życzymy im wielu emocjonujących chwil z książkami.

Organizacja uroczystości:
p. M. Kobylarz
p. D. Szczutkowska