Ostatnia aktualizacja strony dnia 20.11.2017 roku.

Pasowania

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 4 czerwca, 2017

Pasowanie uczniów kl.I na czytelników

Dnia 12.05.2017 r. uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników. W toku uroczystości wykazali się dużą znajomością literatury dziecięcej. Zapoznali się z księgozbiorem i regulaminem biblioteki szkolnej..Po złożeniu przysięgi uczniowie wypożyczyli książki, otrzymali dyplomy i ozdobne zakładki . Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Grażyna Rożnowska, która pogratulowała uczniom klasy I członkostwa w szkolnej bibliotece.

Komentarz
opiekun biblioteki
p. H. Cichocka

Data: 15 marca, 2016

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników szkolnej biblioteki. Poznali regulamin, który tam obowiązuje. Złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Pani Dyrektor, w którym zapewnili, że będą czytać i szanować książki. Życzymy im wielu emocjonujących chwil z książkami.

Organizacja uroczystości:
p. M. Kobylarz
p. D. Szczutkowska

Data: 7 lutego, 2014

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I

W naszej szkole pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości szkolnych. Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną, to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana. Uroczystość rozpoczęła się od zapoznania uczniów z zasadami obowiązującymi w bibliotece szkolnej oraz księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych. Następnie odbyło się ślubowanie w trakcie którego dzieci uroczycie przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom, życzyła wspaniałych przygód w świecie książek oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Przygotowanie uroczystości i komentarz
p. K. Wojciechowska