Dzień Edukacji Narodowej

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 18 października, 2016

Dzień Edukacji Narodowej w 2016 roku

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy – jak zawsze – uroczyście. Piosenki, tańce, scenka teatralna i recytacja wierszy sprawiły nam wszystkim wiele radości. Wzruszeni byli też goście obecni na akademii – emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi szkoły oraz ks. proboszcz naszej parafii.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły składamy serdeczne podziękowania uczniom, Samorządowi Szkolnemu, gościom, rodzicom i Radzie Rodziców.

Apel przygotowali:
p. I. Sikorska
p. D. Szczutkowska
p. M. Grajewski
p. T. Picz

Data: 16 października, 2015

Dzień Nauczyciela w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej -Dzień Nauczyciela wpisany jest w szkolny kalendarz uroczystości. W tym dniu Samorząd Szkolny witał rano wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły symbolicznym kwiatkiem. Podczas uroczystej akademii szkolnej, z udziałem gości i Rady Rodziców, nauczyciele i  pracownicy administracji i obsługi szkoły otrzymali od uczniów najpiękniejsze prezenty: wiersze, piosenki i taniec. Ten dzień był pełen miłych wrażeń.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły składamy serdeczne podziękowania uczniom, gościom, rodzicom i Radzie Rodziców.

Apel przygotowali:
p. E. Formela (komentarz)
p. M. Grajewski
p. T. Picz

Data: 26 września, 2015

Kl. IV na zajęciach plastycznych

Uczniowie kl. IV już się przygotowują do obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na lekcjach plastyki wykonują okolicznościowe kartki dla przyjaciół szkoły. Inni uczniowie na pewno pójdą w ich ślady.

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. L. Sikorska