Ostatnia aktualizacja strony dnia 14.02.2018 roku.

Uroczystości i ważne wydarzenia szkolne

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 stycznia, 2018

BEZPIECZEŃSTWO- PRZEDE WSZYSTKIM!

W piątek, przed feriami – odbył się ostatni apel w I semestrze. Pani Dyrektor i Pani Pedagog podkreśliły, że najważniejsze jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO dzieci, młodzieży i nas wszystkich. Poszczególne klasy – zainspirowane przez Samorząd Szkolny – dużo wcześniej miały za zadanie przygotować plakaty poświęcone BEZPIECZEŃSTWU. Podczas apelu zostały one zaprezentowane, omówione i sfotografowane. Zespoły uczniowskie spisały się na medal! Hymnem szkolnym zakończyliśmy apel i I semestr.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
p. P. Wesołowska-Szmajda
p. G. Klin

Data: 4 grudnia, 2017

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 28.11.2017 r. był bardzo wyczekiwany przez grupę „PLUSZAKÓW”. W obecności Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców, starszych kolegów i koleżanek dzieci zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków. Ale zanim to nastąpiło zaprezentowały się w nowej roli – przedszkolaka – aktora, który tańczy, śpiewa, recytuje. Po uroczystości na dzieci czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Organizacja i komentarz
p. M. Chojnacka

Data: 11 listopada, 2017

Święto Niepodległości – 2017 r.

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony odzyskaniu przez POLSKĘ – Naszą Ojczyznę upragnionej niepodległości. W tym szczególnym dniu uczniowie zaprezentowali całej społeczności szkolnej krótki montaż historyczno – patriotyczny, który miał charakter teleturnieju. Wspólnie wysłuchaliśmy także kilku pieśni patriotycznych oraz zaśpiewaliśmy hymn Polski – „Mazurek Dąbrowskiego”. Nie zapomnieliśmy również o patronie naszej szkoły – Wincentym Witosie, przed którego tablicą złożyliśmy symboliczne kwiaty.

Przygotowanie apelu i komentarz
p. M. Wierzchnicki