Ostatnia aktualizacja strony dnia 20.11.2017 roku.

Uroczystości i ważne wydarzenia szkolne

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 11 listopada, 2017

Święto Niepodległości – 2017 r.

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony odzyskaniu przez POLSKĘ – Naszą Ojczyznę upragnionej niepodległości. W tym szczególnym dniu uczniowie zaprezentowali całej społeczności szkolnej krótki montaż historyczno – patriotyczny, który miał charakter teleturnieju. Wspólnie wysłuchaliśmy także kilku pieśni patriotycznych oraz zaśpiewaliśmy hymn Polski – „Mazurek Dąbrowskiego”. Nie zapomnieliśmy również o patronie naszej szkoły – Wincentym Witosie, przed którego tablicą złożyliśmy symboliczne kwiaty.

Przygotowanie apelu i komentarz
p. M. Wierzchnicki

Data: 30 października, 2017

Ślubowanie kl.I

Dnia 25.10.2017 r. odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość. W obecności Pani Dyrektor, rodziców, nauczycieli i uczniów, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie! Zanim uczniowie złożyli przysięgę, pięknie zaprezentowali się recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Po uroczystości rodzice zaprosili swoje dzieci na słodki poczęstunek do klasy.

Wychowawczyni kl.I
p. A. Domina-Jasińska

Data: 6 września, 2017

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2017-2018

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2017-2018 odbyła się w poniedziałek – 4 września 2017 r.  Serdecznie powitaliśmy  naszych przedszkolaków i uczniów. Gorące brawa na powitanie od całej  szkolnej społeczności otrzymali uczniowie z USA i Ukrainy. Równie serdecznie podkreśliliśmy obecność wśród nas pierwszoklasistów i uczniów klasy siódmej. Rok szkolny 2017-2018, to ważna data w historii szkoły. Od 04.09.2017 r. nasza szkoła nosi miano ośmioklasowej Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie.

WSZYSTKIM UCZNIOM I PRZEDSZKOLAKOM ŻYCZYMY POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO!