Ostatnia aktualizacja strony dnia 18.06.2018 roku.

Uroczystości i ważne wydarzenia szkolne

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 29 marca, 2018

Uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt

W środę 28. 03. 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych. Dzieci z Koła Teatralnego, prowadzonego przez p. Agnieszkę Dominę – Jasińską oraz uczniowie uczęszczający na zajęcia z języka kaszubskiego, prowadzone przez p. Paulę WesołowskąSzmajdę przybliżyły nam w ciekawy i wesoły sposób wielkanocne tradycje. Radosnych Świąt!

Przygotowanie uroczystości:
p. P. Olszewska (komentarz)
p. D. Bugajska

Data: 27 stycznia, 2018

BEZPIECZEŃSTWO- PRZEDE WSZYSTKIM!

W piątek, przed feriami – odbył się ostatni apel w I semestrze. Pani Dyrektor i Pani Pedagog podkreśliły, że najważniejsze jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO dzieci, młodzieży i nas wszystkich. Poszczególne klasy – zainspirowane przez Samorząd Szkolny – dużo wcześniej miały za zadanie przygotować plakaty poświęcone BEZPIECZEŃSTWU. Podczas apelu zostały one zaprezentowane, omówione i sfotografowane. Zespoły uczniowskie spisały się na medal! Hymnem szkolnym zakończyliśmy apel i I semestr.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
p. P. Wesołowska-Szmajda
p. G. Klin

Data: 4 grudnia, 2017

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 28.11.2017 r. był bardzo wyczekiwany przez grupę „PLUSZAKÓW”. W obecności Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców, starszych kolegów i koleżanek dzieci zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków. Ale zanim to nastąpiło zaprezentowały się w nowej roli – przedszkolaka – aktora, który tańczy, śpiewa, recytuje. Po uroczystości na dzieci czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Organizacja i komentarz
p. M. Chojnacka