Dekorowanie choinki

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 7 stycznia, 2018

Grudzień 2017 w Punkcie Przedszkolnym

Grudniowe zajęcia w przedszkolu obfitowały w wiele prac plastycznych, przestrzennych i cukierniczych. ”PLUSZAKI” wykonały samodzielnie ozdoby na choinkę ,kartki świąteczne , kolorowe bałwanki z plasteliny oraz z masy aksamitnej podobnej do śniegu mogli stworzyć różne obrazki zimowe. Wielką frajdę sprawiło im wspólne pieczenie i ozdabianie pierniczków z rodzicami. A ostatniego dnia przed świętami podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze.

Prowadzenie zajęć i komentarz
p. M. Chojnacka

Data: 29 grudnia, 2017

Świątecznie w szkole

Data: 15 grudnia, 2016

Św. Mikołaj w kl.II

Czekając na Mikołaja…

Klasa II wie, że Mikołaj przynosi prezenty 6 grudnia. Jednak uczniowie nie czekali z założonymi rękami na jego przyjście, tylko ciężko pracowali, żeby Go godnie przywitać. Napisali piękne listy do Mikołaja, udekorowali klasową choinkę, a nawet wykonali Jego kolorowe, piękne portrety. Kiedy Mikołaj pojawił się w naszej szkole cierpliwie czekali na prezenty. Witaj Święty Mikołaju!

Mikołaj przybył !

Uczniowie klasy II cierpliwie czekali na przyjście św. Mikołaja i prezenty od niego. Zostawił je w klasie i szybko udał się do innych dzieci. Klasowe Śnieżynki z chęcią rozdawały je swoim koleżankom i kolegom. Na twarzach dzieci zagościł szczery uśmiech i radość ! Miejmy nadzieję, że jeszcze inne prezenty pojawią się pod świąteczną choinką w rodzinnych domach. Tego im wszyscy życzymy.

Komentarze
p. D. Szczutkowska