Ostatnia aktualizacja strony dnia 21.05.2018 roku.

Sukcesy i osiągnięcia roku szkol. 2017/2018

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 19 maja, 2018

Tytuły Finalisty II Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego

Uczennice naszej szkoły: Nikola Kraszewska z kl. V, Oliwia Gasyna z kl.VII oraz Roksana Guze z kl.VII zdobyły Tytuły Finalisty II Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Szkół Podstawowych, który odbył się we wtorek 15.05.2018 r. w Damnicy.
Gratulujemy!

Przygotowanie uczennic i komentarz
p. P. Olszewska

Data: 10 maja, 2018

Turniej unihokeja pod nazwą „Pomorska Liga Trójek”

W dniu 27.04.2018 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Słupsku odbył się turniej unihokeja pod nazwą „Pomorska Liga Trójek”. Głównym organizatorem turnieju był Pomorski Okręgowy Związek Unihokeja w Gdańsku. Do turnieju zgłosił się w kategorii wiekowej 2006 i młodsi 5 drużyn męskich i 6 drużyn żeńskich. Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie unihokeja wśród młodzieży oraz promocja aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia.\n

W kategorii dziewcząt Nasza szkoła zajęła III miejsce, wśród chłopców IVGratulujemy!

 

SKŁAD OSOBOWY DZIEWCZĄT:

1. NATALIA DOŁŻYCKA
2. ZUZIA MARUT
3. SANDRA ZĘBACKA
4. DOMINIKA PRZYGÓCKA
5. ROKSANA OWSIANA
6. OLIWIA KIESZKOWSKA

 

SKŁAD OSOBOWY CHŁOPCÓW:

1. DARIUSZ TAŁAN
2. RAFAŁ TAŁAN
3. PIOTR SZERSZEŃ
4. JAN HONCZARUK
5. KUBACKA KAROL

Przygotowanie uczniów i komentarz
p. G. Klin

Data: 15 kwietnia, 2018

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Dnia 10 kwietnia 2018 r. w Sali Edukacyjnej Starostwa Powiatowego w Słupsku odbył się Konkurs Krasomówczy 100 – lat Polski od uzyskania Niepodległości Porozbiorowej 1918 – 2018 , na którym nasz uczeń – Jakub Gruszewski pięknie opowiedział o Powstaniu Warszawskim i zdobył III miejsce. Gratulujemy!

Przygotowanie:
p. P. Olszewska (komentarz)
p. M. Wierzchnicki

Dnia 12 kwietnia uczeń klasy siódmej naszej szkoły Kacper Kortas po raz drugi wziął udział w Międzywojewódzkim Konkursie Informatycznym „InfoSłupia 2018”. Spośród 394 uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wyłoniono 44 pólfinalistów- w tym Kacpra. Za udział w półfinale otrzymał pendrive oraz pamiątkowy dyplom. W przerwach konkursu w oczekiwaniu na wyniki uczestnicy wysłuchali wykładów okolicznościowych: „Czym tak naprawdę zajmuje się Google?”, „Kiedy kod zaczyna się poruszać, programowanie robotów”, „Wybrane problemy matematyczne rozwiązywane za pomocą komputera” oraz „Generatory liczb pseudolosowych”. Kacper był jedynym uczestnikiem konkursu ze szkoły podstawowej – Gratulujemy!

Przygotowanie ucznia i komentarz
p. D. Bugajska

Uczniowie klasy III uczestniczyli w Gminnym Konkursie Zdrowotnym –„Jak dbać o zdrowie”, organizowanym w Szkole Podstawowej w Jezierzycach. Konkurs ten propaguje zdrowe odżywianie oraz zdrowy styl życia. Uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą rozwiązując test dotyczący tej tematyki oraz każdy z nich wykonał plakat na temat „Co należy robić, aby być zdrowym ?”. Uczniowie swoje zadania wykonali bardzo dobrze. Adam Tracz zajął II miejsce, Jakub Michalik zajął II miejsce, Szymon Szerszeń otrzymał wyróżnienie oraz Amelia Koperkiewicz otrzymała wyróżnienie. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przygotowanie uczniów i komentarz
p. D. Szczutkowska

Uczennica Laura Dąbrowska z kl. II  uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową „Komputerowa pisanka”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Siemianicach. Gratulujemy!