Sukcesy i osiągnięcia roku szkol. 2015/16

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 19 czerwca, 2016

Ostatnie sukcesy

1)

Uczennica Hanna Kubaszewska z kl.III  zajęła pierwsze miejsce w powiatowym etapie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Przygotowanie uczennicy

p. E. Formela

2)

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w gminnym konkursie.
Zdj-dyp2

Przygotowanie uczniów:
p. K. Walicha
p. A. Domina-Jasińska
p. D. Szczutkowska

3)

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w gminnym konkursie.

zdj-dyp (1)

Przygotowanie uczniów
p. K. Włoch-Czapiewska

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Data: 29 maja, 2016

„Z piosenką przez świat”

23 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat”. Wszyscy nasi reprezentanci zostali nagrodzeni! I miejsce zajęła Klaudia Przygócka z klasy „0”, zaś wyróżnienia otrzymali: Kacper Paul z klasy I, Oliwia Jankowska z klasy II oraz Marieke Meiborg z klasy III. Bardzo cieszymy się tym sukcesem i gratulujemy!

Przygotowanie i komentarz
p. L. Sikorska

Data: 29 maja, 2016

Gminne Warsztaty Profilaktyczne

Dnia 14 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Bierkowie zostały przeprowadzone Gminne Warsztaty Profilaktyczne pod hasłem „Nie truj się, nie bądź toksyczny”. W warsztatach wzięło udział 28 uczestników wraz z opiekunami z 7 szkół Gminy Słupsk. Podczas zajęć grupowych omówiono tematy dotyczące profilaktyki uzależnień głównie od alkoholu. Uczniowie odnosili się do zdrowego stylu życia, dbania o zdrowie i zachowania prozdrowotne. Cel warsztatów – kształtowanie świadomych postaw uczniów wobec uzależnień. Wyrobienie poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie i życie, oraz rozwijanie umiejętności asertywnych został zrealizowany. W turnieju zdrowotnym każdy uczestnik warsztatów otrzymał drobny upominek.

Wyłoniono również zwycięzców warsztatów.

I miejsce Kacper Jonatowski SP Włynkówko
II miejsce Amelia Nowak SP Jezierzyce
III miejsce Darek Tałan SP Bierkowo

Serdeczne podziękowania  dla Pani Małgorzaty Peda z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za przekazanie funduszy na zorganizowanie tego jak ważnego przedsięwzięcia.
Serdeczne podziękowania kieruję też do Pani Elżbiety Formela i Pani Ireny Sikorskiej za pomoc w przeprowadzeniu warsztatów.

Organizacja i komentarz
p. K. Leończyk