Ostatnia aktualizacja strony dnia 28.08.2018 roku.

Współorganizacja zabaw

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 7 listopada, 2016

Święto Postaci z Bajek

Z okazji Dnia Postaci z Bajek, które wypada 5 listopada, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, uczniowie naszej szkoły przebrali się właśnie za takie postacie. Był Czerwony Kapturek, Kot w Butach, Czarownica, a nawet piękna księżniczka. Wykonali też kolorowe maski i prace plastyczne. Przebrani uczniowie odwiedzili dzieci z kl. „O” oraz z Punktu Przedszkolnego, które bardzo szybko odgadły bohaterów bajek. Świadczy to o tym, że dzieci czytają bajki, baśnie i bajeczki. Do zobaczenie w świecie bajki za rok!

Organizacja:
p. D. Szczutkowska (komentarz)
p. I. Sikorska

Data: 30 listopada, 2015

Andrzejki 2015

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka ich w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły – inny niż wszystkie dzień. Uczniowie klas młodszych poznawali andrzejkowe tradycje w ramach swoich zajęć . Dla starszych uczniów odbyła się popołudniowa dyskoteka. Samorząd Szkolny  zadbał o dekorację sali, zorganizował muzykę, konkursy, wróżby. Rada Rodziców zatroszczyła się o poczęstunek. Konkursy i wróżby przeplecione były skoczną muzyką, a zabawa była bardzo udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

Organizacja:
Samorząd Szkolny
opiekunowie Samorządu Szkolnego – p. L.Sikorska, p. E.Formela (komentarz)
oraz
wychowawcy klas – p. K.Leończyk, p. P.Olszewska, p. K.Włoch -Czapiewska

 

Data: 9 grudnia, 2014

Andrzejkowa dyskoteka w kl. IV-VI

Andrzejki to czas wróżb, przepowiadania przyszłości, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Tak też było 28 listopada, kiedy to na andrzejkowej dyskotece bawili się uczniowie klas IV-VI.

Organizatorzy:
wychowawcy klas IV-VI
Samorząd Szkolny