WOŚP

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 29 stycznia, 2017

Nasz udział w WOŚP

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie zebrane pieniądze zasilą Fundację, której celem jest ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że i w tym roku mogliśmy pomóc.

Organizacja i komentarz
pedagog p. K. Leończyk

Data: 10 stycznia, 2016

Pomagamy i umiemy się dzielić

Uczniowie naszej szkoły chętnie pomagają i umieją się dzielić. Pokazali swoje wielkie serca podczas różnego rodzaju akcji charytatywnych organizowanych na terenie szkoły. Licznie zebrano karmę dla bezdomnych zwierząt w schronisku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja „Góra Grosza”, celem której jest pomoc dzieciom , które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. To ważna lekcja empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Dnia 10 stycznia 2016 r. 10 osób z klasy szóstej kwestowało na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zasilą zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz wspomogą ratowanie ludzi starszych. Brawo nasi wspaniali uczniowie!!

Komentarz – pedagog
p. K. Leończyk

Data: 9 stycznia, 2016

Nasi wolontariusze

W niedzielę 10.01.2016 r. odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto nasi przedstawiciele, którzy – z ramienia Samorządu Szkolnego –  zbierać będą datki na rzecz Orkiestry.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA