Udział w apelach

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 stycznia, 2018

BEZPIECZEŃSTWO- PRZEDE WSZYSTKIM!

W piątek, przed feriami – odbył się ostatni apel w I semestrze. Pani Dyrektor i Pani Pedagog podkreśliły, że najważniejsze jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO dzieci, młodzieży i nas wszystkich. Poszczególne klasy – zainspirowane przez Samorząd Szkolny – dużo wcześniej miały za zadanie przygotować plakaty poświęcone BEZPIECZEŃSTWU. Podczas apelu zostały one zaprezentowane, omówione i sfotografowane. Zespoły uczniowskie spisały się na medal! Hymnem szkolnym zakończyliśmy apel i I semestr.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
p. P. Wesołowska-Szmajda
p. G. Klin

Data: 18 października, 2016

Dzień Edukacji Narodowej w 2016 roku

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy – jak zawsze – uroczyście. Piosenki, tańce, scenka teatralna i recytacja wierszy sprawiły nam wszystkim wiele radości. Wzruszeni byli też goście obecni na akademii – emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi szkoły oraz ks. proboszcz naszej parafii.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły składamy serdeczne podziękowania uczniom, Samorządowi Szkolnemu, gościom, rodzicom i Radzie Rodziców.

Apel przygotowali:
p. I. Sikorska
p. D. Szczutkowska
p. M. Grajewski
p. T. Picz

Data: 16 października, 2015

Dzień Nauczyciela w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej -Dzień Nauczyciela wpisany jest w szkolny kalendarz uroczystości. W tym dniu Samorząd Szkolny witał rano wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły symbolicznym kwiatkiem. Podczas uroczystej akademii szkolnej, z udziałem gości i Rady Rodziców, nauczyciele i  pracownicy administracji i obsługi szkoły otrzymali od uczniów najpiękniejsze prezenty: wiersze, piosenki i taniec. Ten dzień był pełen miłych wrażeń.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły składamy serdeczne podziękowania uczniom, gościom, rodzicom i Radzie Rodziców.

Apel przygotowali:
p. E. Formela (komentarz)
p. M. Grajewski
p. T. Picz