Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Bierkowie » Samorząd Szkolny
Ostatnia aktualizacja strony dnia 08.07.2018 roku.

Samorząd Szkolny

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 27 stycznia, 2018

BEZPIECZEŃSTWO- PRZEDE WSZYSTKIM!

W piątek, przed feriami – odbył się ostatni apel w I semestrze. Pani Dyrektor i Pani Pedagog podkreśliły, że najważniejsze jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO dzieci, młodzieży i nas wszystkich. Poszczególne klasy – zainspirowane przez Samorząd Szkolny – dużo wcześniej miały za zadanie przygotować plakaty poświęcone BEZPIECZEŃSTWU. Podczas apelu zostały one zaprezentowane, omówione i sfotografowane. Zespoły uczniowskie spisały się na medal! Hymnem szkolnym zakończyliśmy apel i I semestr.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
p. P. Wesołowska-Szmajda
p. G. Klin

Data: 1 grudnia, 2017

Andrzejki – 2017

Andrzejki to czas wróżb i zabaw, dlatego 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa z poczęstunkiem dla klas IV- VII. Zabawę zorganizował Samorząd Szkolny i wychowawcy klas. Podczas dyskoteki można było skorzystać z usług wróżek i wróżbitów 😉 Każdy chciał dowiedzieć się o sobie czegoś nieoczekiwanego lub poznać swe dalsze losy. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale!

Komentarz
opiekun Samorządu Szkolnego
p.P. Wesołowska-Szmajda

Data: 1 grudnia, 2017

Młodzieżowej Rady Gminy- kadencja druga na lata 2017-2019

W Urzędzie Gminy Słupsk 29 listopada w odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy– kadencja druga na lata 2017-2019. Wybraną przedstawicielką naszej szkoły do MRG została Zosia Grzesiuk. Po złożeniu ślubowania, przyjęciu gratulacji, młodzieżowi Radni przystąpili do pierwszego głosowania, dotyczącego wybrania Prezydium Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk.

Komentarz
opiekun Samorządu Szkolnego
p.P. Wesołowska-Szmajda