Samorząd Szkolny

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 4 października, 2018

Wybory Samorządu Uczniowskiego

W środę (26 września) w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza czuwała nad poprawnością i porządkiem głosowania, w którym udział brali uczniowie klas IV – VIII.
Całemu Zarządowi serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na realizację obietnic złożonych w programach wyborczych.
Przewodnicząca: Małgorzata Klimkowska
Zastępca: Adam Tracz
Sekretarz: Zofia Grzesiuk
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
p. Paula Wesołowska- Szmajda
p. Grzegorz Klin

Data: 27 stycznia, 2018

BEZPIECZEŃSTWO- PRZEDE WSZYSTKIM!

W piątek, przed feriami – odbył się ostatni apel w I semestrze. Pani Dyrektor i Pani Pedagog podkreśliły, że najważniejsze jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO dzieci, młodzieży i nas wszystkich. Poszczególne klasy – zainspirowane przez Samorząd Szkolny – dużo wcześniej miały za zadanie przygotować plakaty poświęcone BEZPIECZEŃSTWU. Podczas apelu zostały one zaprezentowane, omówione i sfotografowane. Zespoły uczniowskie spisały się na medal! Hymnem szkolnym zakończyliśmy apel i I semestr.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
p. P. Wesołowska-Szmajda
p. G. Klin

Data: 1 grudnia, 2017

Andrzejki – 2017

Andrzejki to czas wróżb i zabaw, dlatego 30 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa z poczęstunkiem dla klas IV- VII. Zabawę zorganizował Samorząd Szkolny i wychowawcy klas. Podczas dyskoteki można było skorzystać z usług wróżek i wróżbitów 😉 Każdy chciał dowiedzieć się o sobie czegoś nieoczekiwanego lub poznać swe dalsze losy. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale!

Komentarz
opiekun Samorządu Szkolnego
p.P. Wesołowska-Szmajda