Ostatnia aktualizacja strony dnia 08.07.2018 roku.

Pionier-historia

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 13 lutego, 2016

PIONIER 2015 – wyniki olimpiady historycznej

W grudniu 2015 roku odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada Historyczna PIONIER 2015. W tej edycji II miejsce w kategorii klas 6 zdobyła Katarzyna Wietrzyńska, a III miejsce w kategorii klas 4 Zofia Praszczak. Dziewczęta poza dyplomem laureata otrzymały także od organizatora konkursu  nagrody książkowe. Ponadto dyplomy wyróżnienia za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Oliwia Lemańczyk i Dariusz Tałan (odpowiednio XI i XII miejsce w kategorii klas 4) , Aleksandra Kunkel (X miejsce w kategorii klas 5) oraz Jakub Nielub (XII miejsce w kategorii klas 6).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Przygotowanie uczniów i komentarz
p. M. Wierzchnicki

Data: 13 grudnia, 2015

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna PIONIER 2015

Dnia 09.12.2015 r. 10 śmiałków z klas IV – VI wzięło udział w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ PIONIER 2015. Jak co roku musieli się oni zmierzyć z testem mającym 30 pytań, który dostosowany był do odpowiedniego etapu nauczania. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji czekamy teraz na ostateczne wyniki. POWODZENIA !!!

Organizacja i komentarz
p. M. Wierzchnicki

Data: 18 lutego, 2015

Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej PIONIER 2014

W organizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ PIONIER 2014, która odbyła się w grudniu 2014 r. uczennica kl. V – Katarzyna Wietrzyńska zajmując 4. miejsce zdobyła Dyplom Laureata i otrzymała nagrodę książkową. W tym samym konkursie uczennica kl. IV – Aleksandra Kunkel zajęła 6 miejsce, a uczennica kl. VI – Martyna Falba 7 miejsce – za co otrzymały Dyplomy Wyróżnienia. Każda z nagrodzonych dziewcząt rywalizowała z pozostałymi uczestnikami w swojej grupie wiekowej (klasy IV, V,VI). SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Przygotowanie uczennic i komentarz
p. M. Wierzchnicki