Ostatnia aktualizacja strony dnia 21.05.2018 roku.

z policjantami

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 18 listopada, 2017

Goście w pierwszej klasie

W klasie pierwszej odbyła się niecodzienna lekcja poprowadzona przez niecodziennych gości! Policjanci przyszli do pierwszaków, żeby poprowadzić lekcję po hasłem BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM! Panowie opowiedzieli uczniom o bezpiecznym poruszaniu się po drogach i unikaniu niebezpieczeństw podczas drogi do i ze szkoły. Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały dużo pytań panom policjantom. Na koniec zajęć nasi goście obdarowali dzieci bardzo praktycznymi prezentami.

Organizacja spotkania i komentarz
p. A. Domina-Jasińska

Data: 24 września, 2017

Spotkanie z policjantami w klasie II

Dnia 12 września 2017 roku uczniów klasy II odwiedzili policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku. Pod czujnym okiem specjalistów drugoklasiści przypomnieli sobie zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Uczniowie zapewnili gości, że będą dbać o swoje bezpieczeństwo w drodze do szkoły.

Komentarz
p. E. Formela

Data: 30 maja, 2017

IV Powiatowy Turniej Klas Czwartych „BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM”

Dnia 25 maja w naszej szkole gościliśmy uczestników IV Powiatowego Turnieju Klas Czwartych „BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM”. W skład komisji oceniającej weszli: mł.asp. pan Krzysztof Szyszka z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku (wiedza teoretyczna i tor przeszkód), pani Monika Michalak z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (tor przeszkód) oraz pani Ewa Boryło ratownik medyczny (pierwsza pomoc przedmedyczna). Miło zaskoczył nas komisarz pan Lesław Kot, który odwiedził nas w ramach ministerialnej akcji „Kręci nas bezpieczeństwo”. I miejsce w konkurencjach wywalczyła Szkoła Podstawowa we Włynkówku, II miejsce Szkoła Podstawowa w Jezierzycach, III miejsce Szkoła Podstawowa w Bierkowie. Szkoła Podstawowa w Siemianicach oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 ze Słupska otrzymały podziękowania za udział. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wiosennymi kanapkami oraz obdarowani upominkami. Główne narody ufundował WORD w Słupsku. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji więcej uczestników będzie propagowało tematykę bezpieczeństwa.

Organizacja i komentarz
p. L. Sikorska