z policjantami

Wpisy z tej kategorii

 
Data: 22 września, 2018

Z policjantami bezpiecznie!

Dzisiaj drugoklasistów odwiedzili panowie policjanci. Podczas spotkania, dzieci poznały podstawowe i najważniejsze zasady poruszania się na drodze. Miały również możliwość zadania pytań, na które chciały poznać odpowiedź.
Prowadzenie zajęć: p. Agnieszka Domina- Jasińska
Komentarz: Joanna Buczyńska

Data: 25 czerwca, 2018

,,Bezpieczeństwo przede wszystkim”

,,Bezpieczeństwo przede wszystkim” to hasło , które zna każdy uczeń naszej szkoły. Podczas dzisiejszego apelu zaproszeni przedstawiciele Komendy Policji w Słupsku przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie klasy 5 odebrali podczas apelu karty rowerowe. To duże przeżycie, zwłaszcza że wręczali je zaproszeni policjanci życząc uczniom szerokiej drogi.

Organizacja i komentarz
pedagog p. K. Leończyk

Data: 18 listopada, 2017

Goście w pierwszej klasie

W klasie pierwszej odbyła się niecodzienna lekcja poprowadzona przez niecodziennych gości! Policjanci przyszli do pierwszaków, żeby poprowadzić lekcję po hasłem BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM! Panowie opowiedzieli uczniom o bezpiecznym poruszaniu się po drogach i unikaniu niebezpieczeństw podczas drogi do i ze szkoły. Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały dużo pytań panom policjantom. Na koniec zajęć nasi goście obdarowali dzieci bardzo praktycznymi prezentami.

Organizacja spotkania i komentarz
p. A. Domina-Jasińska